[B20=kate]
 #295007  od Kedar01
 před 7 lety
Ahoj mám tento kousek nově. Před tím jsem měl Redmi Note Hongmi a při vyplem zvuku budík normálně zvonil tady tu volbu nemůžu najít a v tichém režimu nezazvoní. Poradíte mi prosím kde volbu hledat? Pokud je.
Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #295064  od Kedar01
 před 7 lety
MiFík píše:Nehledej to v systému, ale přímo v nastavení hodin (budíku). Je tam na to přepínač.
Díky, nenapadlo mě podívat se do hodin hledal jsem nastavení budíku v budíku a v systému. Opravdu je v hodinách.
Obrázek

Ale stejně, nezazvoní :( Přesněji, pokud to vyzkouším a dám budík na pár minut zazvoní. Když na několik hodin tak už ne. Ale vibruje a "zvoní" bez zvuku Obrázek
Kedar01 píše:Jako vážně? Kdyby to fungovalo tak se neptám kde je nastavení této volby. Píšu jasně že nezazvoní, tak co mám jako zkoušet? [WINKING FACE]

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #295124  od toorek
 před 7 lety
Že při tichém režimu nezvoní ani budík, je spíš vlastnost než bug. V nastavení hodin sice máš "Zapnout zařízení před buzením", to ale slouží k funkčnosti budíku i při vypnutém telefonu a mám ověřené, že to na místní ROM funguje. Proto doporučuji ten režim nerušit, tam si můžeš nastavit, co se má a nemá ozývat. Je to tak už od Androidu 5 a má to sloužit právě tomuto účelu. Nebo si na noc zapni to letadlo, jak píše jejule.
 #295128  od MiFík
 před 7 lety
toorek píše:Že při tichém režimu nezvoní ani budík, je spíš vlastnost než bug.
Já pro buzení jiný, než tichý režim, nepoužívám . Letadlo odpojí telefon od sítě - to nechci. Ráno si hned přečtu co se přes noc urodilo. A Nerušit jsem ani nezkoumal. Tichý režim mi plně vyhovuje a budík budí spolehlivě.
 #295145  od jejule
 před 7 lety
toorek píše:Že při tichém režimu nezvoní ani budík, je spíš vlastnost než bug. V nastavení hodin sice máš "Zapnout zařízení před buzením", to ale slouží k funkčnosti budíku i při vypnutém telefonu a mám ověřené, že to na místní ROM funguje. Proto doporučuji ten režim nerušit, tam si můžeš nastavit, co se má a nemá ozývat. Je to tak už od Androidu 5 a má to sloužit právě tomuto účelu. Nebo si na noc zapni to letadlo, jak píše jejule.
No já spíš narážel na to, že budík budí v tichém režimu pár minut od nastavení, ale pokud nastavíš buzení za pár hodin, tak už nezvoní. To není konzistentní chování, nemyslíš? To je podle mě bug. Jinak samotná práce s profily zvonění je tak nějak na dvě věci v celém androidu už od lolipopu, zbytečně překombinované a komplikované.
 #295185  od Kedar01
 před 7 lety
Přesně, když to dám na zkoušku jako že od teď za pět minut tak v klidu zazvoní v i v tichém režimu který zapnu přes vypínací tlačítko. Ale když ho teď nastavím na 5h ráno kdy vstávám do služby tak nezazvoní. Jako nechci nikomu přidělávat starost jen jsem se zeptal. Mám MIUI léta a neměnil bych ale tohle mě překvapilo. Když vím že jsem to na Redmi NOTE 1W používal s pravidelnou aktualizací na týdenní ROM léta a byl na to spoleh. Ještě bych chtěl podotknout: když vím že něco co vím že by mělo fungovat nefunguje a někdo mi řekne tak to nedělej a dělej to jinak je možná účelové a vyřeší to výsledek. Já bych ale raději znal příčinu a vysledku se dobral správnou cestou. Asi uvažuju jinak ale tak to prostě mám sorry

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #295199  od Kedar01
 před 7 lety
Pak to vypadá na problém u konkrétní ROM máš stejnou jakou jsem uváděl já? Nejde telefon po nějakém delším čase v řádu hodin do nějakého režimu že kterého už se ten budík nevzbudí? Nevím jen hádám..

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #295248  od MiFík
 před 7 lety
štír píše:Já na noc mám doma vždy tichý režim a dvakrát za týden se mobilem budím na ranní bez problémů.
A já na to vstávám kazdy den. Nemám místní ROM, jen global. Každý den vstávám jinak a do práce chodím 15 minut pěšky. Takže potřebuji presnost. A mám ji.
Jsem fakt takový E. T.?
 #295250  od MiFík
 před 7 lety
štír píše:Já na noc mám doma vždy tichý režim a dvakrát za týden se mobilem budím na ranní bez problémů.
A já na to vstávám každý den. Nemám místní ROM, jen global. Každý den vstávám jinak a do práce chodím 15 minut pěšky. Takže potřebuji jistou přesnost. A mám ji.
Jsem fakt takový E. T.?

EDIT:
Omlouvám se za dvojí odeslání. Tvářilo se to netečně k pokusu o odeslání.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat