[capricorn, natrium]
 #286206  od s552
 před 7 lety
Zdravim, ako je to s verziou Mi5s 32GB? Na oficialnych strankach xiaomi a ani na gsmarene o nom nic neni, ale v predaji je dostupny. Je to teda normalne vydana verzia, ci je to nejaky fake? Dakujem
 #286221  od Duchy9
 před 7 lety
Ahoj, tiež ma to zaujimalo a urobím som si malý research. Vraj bola táto verzia predstavená iba v Číne, preto sa o tom ťažko dočítať. Ale nemalo by ísť o fake.
 #286251  od s552
 před 7 lety
Takze, ked to objednam so slovenskeho eshopu, malo by byt vsetko OK?
 #287126  od s552
 před 7 lety
Zdravim, nechcem zakladat novu temu, tak si to hodim do tejto, ktoru som vytvoril. Spominany mobil mi prisiel, je asi 10 minut rozbaleny. Chcem sa opytat, ze ci mam spravnu ROM nainstalovanu, alebo treba spravit nejaky update. Dakujem

Obrázek
 #287128  od VMach3
 před 7 lety
Oficiální rom to není.
 #287156  od s552
 před 7 lety
Aha, lebo dole je kolonka na miui.cz v tych info o telefone, tak som myslel, ze predajca tam uz nieco daval. Vedel by niekto poradit, ako tam dam ofi ROM? Navody som si pozeral a je mi vsetko jasne, ale mam problem. Ja mam totiz Linux a neviem teda ako nahodit TWRP, kedze ten program v navode je pre windows. Dakujem
 #287159  od VMach3
 před 7 lety
Jsou použity CZ/SK překlady, proto jsou v Informace o telefonu odkazy na toto fórum.
TWRP nainstaluješ i na Linuxu, ale Windows budeš potřebovat pro instalaci oficiální rom i odemknutí bootloaderu.
s552 se to líbí
 #287174  od s552
 před 7 lety
A je aspon nejaky sposob ako zatial zrusit tie reklamy, co mi niekedy nabehnu na hlavnej obrazovke?
 #287182  od VMach3
 před 7 lety
Nejspíš ne, neřešil bych jak se zbavit bordelu ve fake rom, řešil bych jak se zbavit fake rom.
 #289091  od s552
 před 7 lety
Zdravim, tak som absolvoval unlock a flash vasej ROMky... Len pre istotu sem dam screenshot s info, aby ste mi mohli potvrdit, ze som flashol spravnu verziu.

Obrázek
 #289103  od VMach3
 před 7 lety
V pořádku

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat