[Smartwatch]
 #281427  od martinh22
 před 7 lety
Musim trochu oponovat na xda se povedlo rootnut hodinky takze jde prehrat na CN rom - americka amazfit pace rom EN zaroven se povedlo udelat vlastni rom zalozene na CN rom s aktualnim fw s english prekladem dokonce se tam resi jak tam dostat pridat aplikace a dalsi mensi upravy a planuje se i dalsi vyvoj do dalsich jazyku, mam tu upravenou rom 1.2.5a a jsem spokojen behem par dni vyjde nova rom 1.2.6a [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Jedna z dalsich vyhod je ze pokud by ti nevyhovala upravena rom tak staci restartovat a nebo vypnout hodinky a mas tam puvodni rom :)
Naposledy upravil(a) martinh22 dne 21 Led 2017, 13:35, celkem upraveno 1 x.
jakubsp se to líbí
 #281428  od martinh22
 před 7 lety
Zbani: na xda tam jeden vysvetlit proc nektere apk jako je treba strava a mifit proc to nefunguje a jak by to melo spravne fungovat
 #281758  od martinh22
 před 7 lety
vyšla nová verze rom založené na fw CN s english překladem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

dokonce jeden na xda je přeložil do cs ale zatím nevydal odkaz
 #281985  od zbani
 před 7 lety
dokonce jeden na xda je přeložil do cs ale zatím nevydal odkaz
Neni uplne jasny jestli ma hotovej preklad.
pokud se bavime o prekladu bez diakritiky, tak verim ze to pujde. pokud to chcete mit s hacky a carkami, tak bude nutny font podporujici celou znakovou sadu vcetne ř ci ů. Nevim jestli je jiz v hodinkach nainstalovana. Nicmene, na xda je ukazka jak doinstalovat hebrejstinu, takze CS neni asi uplne mimo misu.
 #281994  od zbani
 před 7 lety
MemberThanks: 0

Quote:
Originally Posted by kkti
Hi all,

firstly I would like to ask you if you can create separate thread for issues what you have and it is not caused by PACEfied version.. Thanks

I little play with boot.img I want prepare Czech version of FW based on PACEfied idea. I followed this guide Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. I have succesfuly created new boot.img including changes in RAMDISK in files init.rc and default.prop and added new shell file mount_custom_rom.sh to sbin directory.

After repack boot image it fails after "fastboot boot boot-huanghe-1.2.5a-mb.img". When I run this command my watch still stay in bootloader mode and not boot my image. IDK what is wrong.
Please help.

It managed to watch translate into cs "czech"? if so it could be


Quote:
Originally Posted by martinh22
It managed to watch translate into cs "czech"? if so it could be included among the other languages

It could be done in every language but not as one package. So there should be many images as clones.
jestli jsem to spravne pochopil, tak cs image sice prelozil, ale rozchodit se to jeste nepodarilo.

kompilace neni muj salek kavy, ale pokud bychom prelozili xml soubory extraovane z en verze, tak by nam to neueruser zkompiloval.
jen se mi zda velikost displaye, fontu a ceskych slov pro preklad dosti komplikovany.
 #282026  od martinh22
 před 7 lety
Neni problem si tam ale nahrat libovolny font navod je na strankach zaroven hodinky si poradi z nasi diakritikou otazka kdo by to prelozil
 #282607  od zbani
 před 7 lety
tak neuer_user zalozil komunitni skupinu na rozvoj firmwaru amazfitu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
pokud máte zajem pomoc s prekladem, ci neco vic muzete. pro preklad staci v podadresari jednotlive aplikace prelozit hodnoty v souboru string.xml cesta viz. ../res /values-cz/strings.xlm
Karlosek-K1 se to líbí
 #283162  od zbani
 před 7 lety
takze dneska jsem nahral Pacefied verzi 1.2.6.b s prekladem 1.3.n.
Nefungovala me sytaxe adb push -p, ale jen bez -p. (ukazatel stavu nahravani) po restartu do fastboot a nastaveni sys do EN jsem nabootoval do skoro 100% EN prostredi... dale jsem si stahnul repos z vyse uvedeneho projektu a zacinam si to prekladat. Nicmene nejsa zadnym Havlickem, nic bych si od toho nesliboval..
Naposledy upravil(a) zbani dne 29 Led 2017, 15:18, celkem upraveno 2 x.
 #283163  od martinh22
 před 7 lety
Uz to nekdo VB taky zacal preklad kitki nebo jaky ma nick
 #283390  od martinh22
 před 7 lety
zbani: sice je brzo ale jak jde preklad do cs ?

Jinak jsem si objednal tento pasek Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť :-)
stabcz se to líbí
 #283451  od zbani
 před 7 lety
preklad? mam tak pulku. jestli mas nekde vypis adresaru, tak jsem u mywatch. Davam si cil do konce tydne...

pasek hezkej, ja mam obe barevny provedeni od MI cerno cerveny a cerveno cerny.
 #283469  od martinh22
 před 7 lety
Ne vse by melo byt na gitlabu
 #283593  od martinh22
 před 7 lety
a zkompilovat ti to pomůže Neuer_User ?
 #283639  od zbani
 před 7 lety
jeste se s nim presne domluvim, ale ja pridam do kazde slozky [res], slozku [values-cs], kde bude soubor strings.xml s prelozenym textem. Potom snad budes stacit prehodit v shellu sys.. z en na cs. Pak by to melo jit. Nejdriv bych to ale chtel vyzkouset Offline, aby se to trosku odladilo.
Co je docela orisek, je celkovej koncept prekladu.
Ma byt text prelozen jako Connect=Připojit ci Connect = Připoj.
Pokud zvolim prvni, tak potom vsechny obrazovky musi, ci by meli, nasledovat ve stejnem stylu. Jelikoz existuji adresare pro jednotlive podmenu, je docela tezke tuto linii udrzet. Navic nektere vety blbe vypadaj v prvni moznosti a nektere v te druhe... a ted babo raď. Jelikoz nejsem ani prekladatel, ani nemam ambice v lokalizacnim odvetvi, tohle je ojedinely pocin. :-D
 #283819  od martinh22
 před 7 lety
zbani: máš zálohu CS ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

zbani: už jsi dokončil překlad popřípadě jestli nevíš jestli ho zařadí do nové verze ?
 #285414  od Spake
 před 7 lety
Lidičky používáte někdo MiDong (Amazfit) appku pro synchronizaci kroků a aktivit? Funguje Vám to? Nějak to nemůžu napárovat a nevím kde je zakopaný pes :-/

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #285454  od xbilekv
 před 7 lety
Ahoj uvazuji o koupi hodinek. Mám pár dotazů, na které mi recenze neodpověděli. Prosím tedy majitele hodinek o odpověď děkuji Moc

- umí hodinky při běhu hlasové info do sluchátek ( tempo, vzdálenost )
- umí přehrávač přehrávat písničky náhodně nebo jen v daném pořadí.
- jak moc pokročilý je monitor spánkové aktivity¨

Jeste jednou díky
 #285473  od FNS
 před 7 lety
Monitor spánkové aktivity zobrazuje:
Od kdy a do kdy spíš, dále pak čas v hlubokém a mělkém spánku a případný čas vzhůru během té doby.

Zbytek Ti neporadím, dosud jsem nemusel běžet tak dlouho, abych mohl uvedené funkce vyzkoušet. Na druhou stranu, díky tomu jsem ještě tady. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
xbilekv se to líbí
 #286019  od martinh22
 před 7 lety
xbilekv píše:Ahoj uvazuji o koupi hodinek. Mám pár dotazů, na které mi recenze neodpověděli. Prosím tedy majitele hodinek o odpověď děkuji Moc

- umí hodinky při běhu hlasové info do sluchátek ( tempo, vzdálenost )
- umí přehrávač přehrávat písničky náhodně nebo jen v daném pořadí.
- jak moc pokročilý je monitor spánkové aktivity¨

Jeste jednou díky
ano umí při běhu hlasové info a monitorování taky funguje raguje to na hluboký spánek a lehký spánek [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 69

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat