[Xiaomi Smart Home]
 #266943  od JIRDA01
 před 7 lety
Dobrý den. Potřebuji poradit. Zatím mám základnu a pohybový senzor. Chtěl bych aby to při zjištění pohybu zaplo alarm na základně. Aplikace je ve většině v čínštině a nějak jsem to ještě netrefil. Děkuji za radu.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #267229  od Utrel
 před 7 lety
Videl niekto už toto?

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Podľa popisu mi z toho vychádza, že to je v podstate ako gateway na ovládanie všetkých Xiaomi vecí (akurát nemá svetlo a reproduktor - to sa však dá nahradiť klasickými svetlami a reproduktormi) + to dokáže zautomatizovať akúkoľvek klimatizáciu na základe teplotných/vlhkostných senzorov v byte/dome. Mýlim sa?
 #267236  od Pepik
 před 7 lety
Je to GATE + teploměr/vlhkoměr +wi-fi/zigBee + ovládá zásuvku s klimatizací do výkonu 3500W 16A 250V.

Ten teploměr/vlhkoměr to asi nemá v sobě, ale bere to informace z čidel co si dokoupíš.
Naposledy upravil(a) Pepik dne 29 Lis 2016, 18:20, celkem upraveno 1 x.
 #268043  od dudilek
 před 7 lety
pani, mate niekto k tomuto pripojenu yi home kameru?

pri pokuse pripojit tuto kameru v aplikacii mi home stroskotam na hlaske z kamery, ze invalid QR code.....na EN miui fore sa vraj jednemu uzivatelovi vyjadril predajca kamery, ze od 09 2016 nie je mozne s kamerou pouzit mi home aplikaciu...funguje iba yi home aplikacia :(
 #268383  od dudilek
 před 7 lety
Páni funguje vám gateway ako automatické nočné svetlo? Svetelný senzor by to malo mať podľa popisu.

Scéna nočného svetla je zaškrtnutá defaultne, pri pokuse vypnúť ju dostanem túto hlášku

Obrázek
Aký senzor mi to chýba?

Aj keď nastavím čas od do, tak po opustení aplikácie a opätovnej kontrole sa mi čas zmení na pôvodný od 0 do 0....

Obrázek
 #268783  od psedma
 před 7 lety
dudilek píše:pani, mate niekto k tomuto pripojenu yi home kameru?
mně zase jde kamera připojit jen přes Mi Home, akorát je tam pak všechno v čínštině, takže to nejde ovládat (prostředí je sice stejné jako v Yi Home, ale vzhledem k tomu, že v Yi Home mi kamera nejde připojit, tak se nemůžu "naučit" jednotlivé věci)
 #268786  od psedma
 před 7 lety
no mám ji už rok, v té době nebylo víc verzí, takže teoreticky čínská verze... dlouho jsem s ní neměl problém přes Yi Home... bohužel od nějakého updatu už negunfuje a i přes pokusy nahrát starší firmware se nedostavuje úspěch v podobě připojení kamery :-/

jinak jak se tu řešily ty dvě "stejné" verze Gateway na gearbestu, tak u jedné light sensor specifikovaný není, tak třeba mezi nimi přeci jen byl nějaký rozdíl...
 #268793  od psedma
 před 7 lety
jj, CN tam mám ;-) každopádně dřív fungovala skvěle a po nějakém updatu už ne a sere mě to :(

jinak to nastavení světla mi hlásí stejné problémy jako tobě... podle mě tam prostě sensor světla není... nebo našel jsi jeho nějaké jiné využití, kde by fungoval?
Naposledy upravil(a) psedma dne 06 Pro 2016, 22:43, celkem upraveno 1 x.
 #268817  od psedma
 před 7 lety
Tak aspoň tě může uklidnit, že i kdyby ti šla propojit, tak to budeš mít v čínštině a stejně nic nenastavíš :-D do nějakého nastavení jsem tam vlezl, které vypadá jako možné alarmy nebo něco (při použití googletranslatoru se tam slovo alarm objevuje několikrát, ale co konkrétně tím nastavím nemám tucha...)
Screenshot_2016-12-06-23-25-18.png
Screenshot_2016-12-06-23-25-18.png (167.75 KiB) Zobrazeno 5130 x
Screenshot_2016-12-06-23-25-45.png
Screenshot_2016-12-06-23-25-45.png (98.07 KiB) Zobrazeno 5130 x
 #269175  od janikk
 před 7 lety
dudilek píše:Takže mám doma všetko, dnes prišli všetky senzory, idem sa hrať.

Podeľte sa o nejaké tipy na nastavenie :).

Využívate niekto budenie rádiom?

Kde si to kúpil? Kit, alebo zvlášť , neplatil si clo/DPH?


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
 #269197  od fitom
 před 7 lety
dudilek píše:Gearbest v akcii, všetko som rozdelil asi na 8 objednávok aby boli pod 22€, takže som nič neplatil, dodanie cca 10 dní
Ja mám ale smolu. Objednával som pred tebou a dmnti mi ešte neposlali gateway, dnes som im písal a že nemajú na sklade...ze asi 13.12 to budú mat...super
Ďaľšie balíčky sú ešte na ceste, predvčerom bol status info sent to czech...
Btw išlo ti to tiež cez CZ poštu?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 141

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat