STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
111
93%
NIE
8
7%
 #278492  od štír
 před 7 lety
Tak jsem zkusil jiný Gmail a stejně mi oznámení nechodí :-/
A při odesílání příspěvků i mně to hází chybu která tady už byla zmíněná - Forbidden

You don't have permission to access /cgi-bin/php.fcgi/posting.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 #278496  od Los Dawos
 před 7 lety
Tak po třetí se znovu ptám, třeba už se dočkám i odpovědi :) chtěl jsem se zeptat kam po aktualizaci zmizel Dětský režim. Často ho využívám ale nevím kde ho teď hledat RN3Pro. Díky za reakci
 #278503  od kapap1
 před 7 lety
riman22 píše:Pri prechode na nižšiu verziu sa robí faktory reset po nainštalovaní ROM alebo pred?
Muzes ho udelat klidne pred, ale po instalaci ho budes muset udelat urcite. Obvykle zacnou padat aplikace a taky zacnou vyskakovat hlasky: Aplikace ...... prestala pracovat.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #278553  od riman22
 před 7 lety
Tak včera som kvôli GPS preinštaloval na stabilnú verziu A6 konkrétne na 8.1.6.0 (MAACNDI). GPS 100% funkčné, presnosťp merania vonku do tých 6 metrov, fix do 10 sekúnd. Akurát spotreba batérie je horšia.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
jimmy_xp se to líbí
 #278558  od marmarko
 před 7 lety
Pre zaujímavosť, skúšali ste robiť na Mi5 factory reset? ak hej, pomohlo to z GPS? (či to má význam skúsiť, inak sa mi do toho nechce... ) GPS používam každý deň, a leze mi to na nervy. Ak sa to nepolepší, tiež budem nútený prejsť na A6 stable verziu...
 #278572  od bakino
 před 7 lety
Nestretol sa niekto z problemom ze ked pusti mobilne data nabehne mu pekne 4G/LTE a po chvili sa to odpoji a prehodi sa to na H+ pripadne EDGE. Robi mi to aj na TELEKOM simke aj na 4Ka SIMke. Skusal som aj Factory reset ale nic.

Este doplnim mam Mi5S Plus 64GB verzia
Naposledy upravil(a) bakino dne 11 Led 2017, 09:24, celkem upraveno 1 x.
 #278586  od marmarko
 před 7 lety
patko226 píše:u mna GPS fix na 6m
Problém s GPS majú len mi5tky na A7čkovom androide a to cca 2 rom dozadu začalo. Ostatné telefony nemajú žiadny problém.. (opravte ma niekto ak sa mýlim)
 #278594  od Darei
 před 7 lety
marmarko píše:
patko226 píše:u mna GPS fix na 6m
Problém s GPS majú len mi5tky na A7čkovom androide a to cca 2 rom dozadu začalo. Ostatné telefony nemajú žiadny problém.. (opravte ma niekto ak sa mýlim)
Posledna stable verzia 8.1.7.0 pre Mi5, co je uz na A7, nema tak isto problem. Nainstaloval som v domneni ze to je stale A6, no az po upozorneni tu na fore a meraca spotreby baterie, som si vsimol, ze uz aj tam je A7. GPS funguje korektne. ACC do 6m (skor tych 5m), fix do 25s s danou ACC. DEV verzie mali rovnaku dobu FIXu, no so 100m ACC a cca po 1-1,5 minute to islo k cislam ako 10m a menej.
 #278599  od marmarko
 před 7 lety
Darei píše:
marmarko píše:
patko226 píše:u mna GPS fix na 6m
Problém s GPS majú len mi5tky na A7čkovom androide a to cca 2 rom dozadu začalo. Ostatné telefony nemajú žiadny problém.. (opravte ma niekto ak sa mýlim)
Posledna stable verzia 8.1.7.0 pre Mi5, co je uz na A7, nema tak isto problem. Nainstaloval som v domneni ze to je stale A6, no az po upozorneni tu na fore a meraca spotreby baterie, som si vsimol, ze uz aj tam je A7. GPS funguje korektne. ACC do 6m (skor tych 5m), fix do 25s s danou ACC. DEV verzie mali rovnaku dobu FIXu, no so 100m ACC a cca po 1-1,5 minute to islo k cislam ako 10m a menej.
aha, dík za info, nevedel som že už je stable A7. Počkám na piatkovú verziu a ak nepomôže, tak nahodím stable.
Robil si aj FR?? (asi hej, keďže je to odporúčané)
 #278605  od Darei
 před 7 lety
Robil som aj pred aj po, a obnovoval som data z tyzdennej A7 verzie, cize relativne stabilne.
Notifikacie na GMAIL nechodia, resp pride ale prazdna, treba rozkliknut aby bolo vidiet, GPS chodi, baterku Ti budem vediet povedat tak o 2-3 dni ked sadne, nastavoval som mobil, cize teraz som sa s nim viac hral
 #278611  od Petplny
 před 7 lety
Tohle už není normální. To MiUi mi pije krev. Ráno budík nic......pro některé ...ano vše nastaveno jak má být. Notifikace chodí sporadicky. Galerie ...vypnu telefon...zapnu....galerie prázdno...musím vyfotit nějakou fotku a teprve se pomalu fotky načtou...co to je...? Tohle přece není normální. Kdy už bude nějaká Rom fungovat normálně...Dá se alespoň spolehnout na Stable...? No nevím. Hlavně se k problémům nikdo z programátorů nevyjadřuje a to je taky dost nefér...Ještě počkám na jednu týdenní a pokud to nebude O.K jdu zpět do Samsungu...tohle se nehodí. Komu se chce s tím trávit tolik času a pořád nic....stejné problémy
 #278614  od bedo
 před 7 lety
Petplny píše:Hlavně se k problémům nikdo z programátorů nevyjadřuje a to je taky dost nefér...
Ty vieš po čínsky, že by Ti to nejako pomohlo?
 #278616  od Petplny
 před 7 lety
bedo píše:
Petplny píše:Hlavně se k problémům nikdo z programátorů nevyjadřuje a to je taky dost nefér...
Ty vieš po čínsky, že by Ti to nejako pomohlo?
myslím tady z překladatelů......co je mě po číně. Nebo mi chceš říst že jim to také nefunguje...?
 #278617  od Ted
 před 7 lety
Factory reset, nebo stable a factory reset před i po instalaci, pokud to neblbne všem tak bude spíš chyba někde u tebe v telefonu

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #278620  od Petplny
 před 7 lety
Ted píše:Factory reset, nebo stable a factory reset před i po instalaci, pokud to neblbne všem tak bude spíš chyba někde u tebe v telefonu

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
moje má ten samý telefon se stable KK a nezvoní...ještě rada s FR...vše zkoušeno....
 #278623  od Ted
 před 7 lety
Petplny píše:
Ted píše:Factory reset, nebo stable a factory reset před i po instalaci, pokud to neblbne všem tak bude spíš chyba někde u tebe v telefonu

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
moje má ten samý telefon se stable KK a nezvoní...ještě rada s FR...vše zkoušeno....
Asi to bude telefonem, viz: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #278630  od Petplny
 před 7 lety
Ted píše:
Petplny píše:
Ted píše:Factory reset, nebo stable a factory reset před i po instalaci, pokud to neblbne všem tak bude spíš chyba někde u tebe v telefonu

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
moje má ten samý telefon se stable KK a nezvoní...ještě rada s FR...vše zkoušeno....
Asi to bude telefonem, viz: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
jj..jasně...to tu umí každý...reproduktor na hudbu hraje...zvonit zvoní..notifikace jsou slyšet...ale je to telefonem.....ne systémem..telefonem...mě se nootvírají galerie....NA JINEM TELEFONU...taky je to telefonem...jj..jasně
 #278637  od bedo
 před 7 lety
Petplny píše:
bedo píše:
Petplny píše:Hlavně se k problémům nikdo z programátorů nevyjadřuje a to je taky dost nefér...
Ty vieš po čínsky, že by Ti to nejako pomohlo?
myslím tady z překladatelů......co je mě po číně. Nebo mi chceš říst že jim to také nefunguje...?
pokiaľ si myslíš, že je to tunajšou ROM, tak skús globálnu alebo čínsku, mne funguje tunajšia dobre...
 #278643  od Poky14G
 před 7 lety
bedo píše:
Petplny píše:Hlavně se k problémům nikdo z programátorů nevyjadřuje a to je taky dost nefér...
Ty vieš po čínsky, že by Ti to nejako pomohlo?
Napiš na miui.com, a tam je klidně sjeď....uvidíš co dostaneš za odpověď nebo jim napiš na support!
Zdejší překladatelé dělají svou práci jak jen mohou! (a asi pro některé málo?)
Pokud čínští vývojáři udělají něco špatně, překladatelé to těžko lehce spraví.
Já jsem rád, že překladatelé dělají svou práci na těchto ROM a tak můžeme používat Xiaomi telefony takřka na 100 % v našem jazyce.
Za 2roky jsem neměl žádný problém.

Sent from my Redmi 3S EU LTE
bedo se to líbí
 #278645  od mioko
 před 7 lety
Petplny píše:
Ted píše:
Petplny píše: moje má ten samý telefon se stable KK a nezvoní...ještě rada s FR...vše zkoušeno....
Asi to bude telefonem, viz: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
jj..jasně...to tu umí každý...reproduktor na hudbu hraje...zvonit zvoní..notifikace jsou slyšet...ale je to telefonem.....ne systémem..telefonem...mě se nootvírají galerie....NA JINEM TELEFONU...taky je to telefonem...jj..jasně
Tak jo, chceš odpovědi. Mám tuhle ROM a notifikace mi chodí, budík mě budí, v galerii mám náhledy všech fotek.
Stejně tak mi jede odpočet a na nule zahraje, nebo třeba upomínky z kalendáře se ozývají.
Fotky foti, hovory pres BT v autě jedou. Viber jsem taky použil, Tapatalk a treba waze nebo sports_tracker bez chyby. Messenger dělá co má a smsky jedou.
A to vše a mnohem více v těch pár dnech od soboty co jsem tuhle týdenní nasadil.

Tapatalk rn3se
 #278666  od Darei
 před 7 lety
Co viem tak na A7 bol znamy BUG, ci ho odstranili neviem. @ingbrzy by mohol vediet, alebo niekto z moderatorov.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat