STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
111
93%
NIE
8
7%
 #277044  od ingbrzy
 před 7 lety
[html]<h2>
MIUI 8.2 7.1.5
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA MODELROMANDROID ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRRORTWRP RecoveryOdomknúť Bootloader
Xiaomi Mi3 / Mi4 WCDMA/TDD-LTE/FDD-LTEcancroMI3WMI4W6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi MiMAX hydrogenMIMAX6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2/S ariesMI25.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Mi4C libraMI4c7.0 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote 2 scorpioMINote26.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MIMix lithiumMIMix6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/WCDMA 2GB RAM HM2014811, wt88047HM2XWCPro5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi MiNote virgoMINote6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť,Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Redmi 4 pradaHM46.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 4 PRO markwHM4Pro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 2 4G/TD 2GB RAM HM2014813, wt86047HM2XTDPro5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Redmi 4A rolexHM4A6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiNote PRO leoMINotePro7.0 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi5 geminiMI57.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime hermesHMNote25.0 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť---
Xiaomi Redmi Note 3 hennessyHMNote35.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3 / PRO idoHM35.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4S aquaMI4s7.0 --- ---Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 PRO kenzoHMNote3Pro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MiMAX PRO 64GB / 128GB heliumMIMAXPro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 3S / 3X landHM3SHM3X6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi4i ferrariMI4i5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť------
Xiaomi Redmi PRO omegaHMPro6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MIPAD2 latteMIPAD25.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťÁNO
Xiaomi Redmi Note 4 nikelHMNote46.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MI5S capricornMI5S6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi MI5S Plus natriumMI5SPlus6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition kateHMNote3SE6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zariadenia s Androidom 4.4 už naše týždňové verzie nebudú... len Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť..

Inštalácia pre Xiaomi zariadenia manuálne
- Odomknite Bootloader ak je zamknutý na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Nainštalujte TWRP cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pre Windows pomocou Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Potom zip s našou ROM cez TWRP alebo aplikáciu Updater - menu - select zip - reboot

ROOT ak ho naozaj potrebujete a viete s nim zaobchádzať:
- Xiaomi skomplikovalo root aj na ostatných zariadeniach ktoré ho do teraz mali.. na čínskej ROM to funguje tak, ze sa pri povolení root sa stahuje patch z cinskeho OTA servera ktory zariadenie nasledne rootne.. problem je, ze po prelozeni ROM tento patch uz nefunguje a neda sa ani stiahnut zo servera... preto ostava len pouzit SuperSU v TWRP ak chcete ROOT prava... Takto to pozaduje Google ktory sa chysta vstupit na Cinsky trh...
PS: V oficialnej Global ROM ROOT ani nikdy nebol...
- nahrajte Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť cez TWRP (app Aktualizácia -menu - reštart do Recovery - v TWRP - Inštalovať - zip so SuperSU - reštart)
- pre ROOT na MiPAD2 nahrajtePre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť v TWRP

Informácie ohľadom OTA aktualizácií:
- cez OTA je distribuovaný rovnaký zip súbor ako je zverejnený tu (takze plná ROM 400-800MB)
- Inštalácia cez OTA je rovnaká ako inštalácia cez aplikáciu Aktualizácia - Menu - Vybrať ZIP z úložiska (ak máte aj TWRP)
- Nahrávanie na OTA server v číne je veľmi pomalé (v priemere 30-40kbs celkovo 8GB týždenne) a musím ich nahrávať po jednom hlavne v noci aby bolo spojenie ako tak stabilne a nepadalo... Zial nemam na to cas robit to kazdy tyzden a preto sme sa rozhodli nahravat OTA len raz do mesiaca... Ludia ktori cakaju len na OTA, vacsinou nemaju ani tusenie, ze vysla nova verzia alebo su len lenivi si stiahnut zip manualne.. Zial, ja to za nich kazdy tyzden uz nestiham robit...
- OTA pre Mi3/MI4/Redmi2 po prechode na novú verziu androidu je nebezpečná pre tých ktorí na ňu manuálne zatiaľ neprešli, takže podpora pre OTA u týchto modelov je zastavená

Redmi 2 prechod na Android 5.1 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- OTA sa nahráva v priebehu týždňa
Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Pre užívateľov Xiaomi MiNote prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip
Ak chcete aby konkretna app bezala na pozadi musite jej povolit nasledovne..
(Nastavenia pre MIUI 8 6.6.30 a vyssie)
- Optimalizacia - Bateria - Setrenie baterie - OFF
- Optimalizacia - Bateria - Aplikacie - Vyber app ktoru chces - Ziadne obmedzenia
- Optimalizacia - Sprava autom. spustenia - Vyber app ktoru chcete

Dalej odporucam vypnut v Nastavenia - Dalsie nastavenia - Moznosti pre vyvojarov - Optimalizacia RAM - OFF

App je tiez dobre uzamknut v RAM:
- Spusti app
- minimalizuj
- otvor spravcu RAM
- potiahni ikonu app nadol
Ako aktualizovať MI5 na Android 7.0 z Android 6.0:
- Nainstalujte posledny Android 6.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Nainstalujte TWRP Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť alebo Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Restartujte do noveho TWRP
- Nainstalujte ROM s Android 7.0
- Restart
- Hotovo

- Pre ROOT na Android 7.0 nainstalujte Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre aktualizovanie 7.0 na novu 7.0 restartujte do TWRP a tam nainstalujte rucne (instalacia cez app Aktualizacia zatial nefunguje na 7.0)
Výpis našich zmien oproti Globálnej verzii:
- Lišta vyhľadávania v roletke
- Gesto vyhľadávania potiahnutím nahor na ploche
- MiDrive v správcovi súborov
- Režim písania na ležato v SMS aplikácií
- Východ a západ slnka v aplikácií Počasie
- Odstránené čínske aplikácie
- Viac voľnej RAM znížením počtu bežiacich procesov na pozadí
- Jednotné ikony aplikácií tretích strán v MIUI štýle (vrátane Google aplikácií)
- Ikony v Nastavenia - ­ Ďalšie nastavenia
- Odstránené funkcie ktoré sú len pre Čínu v MIUI aplikáciach
- Pridaných 26 jazykov aktualizovaných každý týždeň od oficiálnych MIUI fan stránok a fanúšikov
- Pridaná podpora vyhľadávania T9 v aplikácií Telefón
- Pridaná animácia pri vypínaní displeja
- Pridaná možnosť deaktivovať zvuky pripojenia nabíjačky
- Pridaná možnosť deaktivovať kontrolu pravopisu
- Importovanie stiahnutej témy zo zhuti.xiaomi.com v aplikácií Témy
- Optimalizované nastavenie GPS pre Európu
- Optimalizovaná spotreba batérie
- Optimalizovaná spotreba RAM
- Deodexované apk súbory
paradise11, ondro1970, VMach3 a 9 ostatní se to líbí
 #277046  od ingbrzy
 před 7 lety
Pre Mi4c, Mi4s, MiNotePRO, MiMAX / PRO su zastavené aktualizácie s Androidom 5.1 a testuje sa Android 7.0
Pre MiMAX a MiMAX Pro bola vydaná 6.12.22 s Android 6.0 ktoru je nutne nainstalovat pred prechodom na Android 7.0

Aktualizacia pre Redmi 4 bude neskor
Aktualizacia pre Redmi Note 2 tento tyzden nebude kvoli testovaniu stability

Znama chyba:
- FC po stiahnuti suborov cez Google Chrome, ale subor sa stiahne spravne
Mathysek, kapap1, milousek73 a 2 ostatní se to líbí
 #277057  od kapap1
 před 7 lety
Tak aby toho nebylo málo, vyzkoušel jsem venku na Mi5 navigaci a byl jsem zatím asi nejpřekvapenější - vyhledal v jednom okamžiku 26 satelitů a přesnost určovalo až 24 z nich. 3D fix cca do 3 vteřin.
Aby nebylo té citlivosti málo, v panelové budově (zhruba uprostřed celé té kostky) 10 - 11 satelitů.
Paráááááda
ujlacan se to líbí
 #277058  od Ted
 před 7 lety
kapap1 píše:Tak aby toho nebylo málo, vyzkoušel jsem venku na Mi5 navigaci a byl jsem zatím asi nejpřekvapenější - vyhledal v jednom okamžiku 26 satelitů a přesnost určovalo až 24 z nich. 3D fix cca do 3 vteřin.
Aby nebylo té citlivosti málo, v panelové budově (zhruba uprostřed celé té kostky) 10 - 11 satelitů.
Paráááááda
není tam už náhodou ta aktualizace snapdraonu pro Galileo?
 #277065  od wiretwo
 před 7 lety
Zdravím, mám nový telefon Redmi 3S global s podporou českých LTE. Včera se mi hned po spuštění nainstalovala Aktualizace na oficial release 8.1.1.0 akorát mi nefunguje čeština pro T9 zadávání v dialeru. Proto bych si chtěl nahrát týdení verzi, tu jsem měl totiž v předchozím telefonu Redmi 2 Enhanced a tam mi podpora češtiny fungovala bez problémů. Můžete mi teda poradit jak na to? Zažádal jsem si o odblokování bootloaderu přišla mi už i potvrzovací SMS, ale nevím co a jak dál jak nahrát TWRP? Potom už instalai ROM přes TWRP zvládnu. AA nebo jestli lze telefon aktualizovat i přímo přes systémové aktualizace OTA? Díky za odpoved.
 #277068  od fitom
 před 7 lety
@wiretwo Čo takto pozrieť do redmi 3s sekcie? Je tam návod a chod podľa toho.

@ingbrzy tie VOLTE veci z changelog sa asi týkajú činy? Nejaký progres čo sa týka našej 4ky?
Na koho strane to viazne? U 4ky či na strane xiaomi?



Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 #277070  od ingbrzy
 před 7 lety
fitom píše:@wiretwo Čo takto pozrieť do redmi 3s sekcie? Je tam návod a chod podľa toho.

@ingbrzy tie VOLTE veci z changelog sa asi týkajú činy? Nejaký progres čo sa týka našej 4ky?
Na koho strane to viazne? U 4ky či na strane xiaomi?



Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
ano len cina a india..
co sa tyka 4ky a VoLTE, viazne to na strane Xiaomi..
fitom, MiFík se to líbí
 #277071  od pajinek
 před 7 lety
wiretwo píše:Zdravím, mám nový telefon Redmi 3S global s podporou českých LTE. Včera se mi hned po spuštění nainstalovala Aktualizace na oficial release 8.1.1.0 akorát mi nefunguje čeština pro T9 zadávání v dialeru. Proto bych si chtěl nahrát týdení verzi, tu jsem měl totiž v předchozím telefonu Redmi 2 Enhanced a tam mi podpora češtiny fungovala bez problémů. Můžete mi teda poradit jak na to? Zažádal jsem si o odblokování bootloaderu přišla mi už i potvrzovací SMS, ale nevím co a jak dál jak nahrát TWRP? Potom už instalai ROM přes TWRP zvládnu. AA nebo jestli lze telefon aktualizovat i přímo přes systémové aktualizace OTA? Díky za odpoved.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #277072  od wiretwo
 před 7 lety
pajinek píše:
wiretwo píše:Zdravím, mám nový telefon Redmi 3S global s podporou českých LTE. Včera se mi hned po spuštění nainstalovala Aktualizace na oficial release 8.1.1.0 akorát mi nefunguje čeština pro T9 zadávání v dialeru. Proto bych si chtěl nahrát týdení verzi, tu jsem měl totiž v předchozím telefonu Redmi 2 Enhanced a tam mi podpora češtiny fungovala bez problémů. Můžete mi teda poradit jak na to? Zažádal jsem si o odblokování bootloaderu přišla mi už i potvrzovací SMS, ale nevím co a jak dál jak nahrát TWRP? Potom už instalai ROM přes TWRP zvládnu. AA nebo jestli lze telefon aktualizovat i přímo přes systémové aktualizace OTA? Díky za odpoved.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ještě se chci zeptat zda je ma uvaha spravna, že ta čeština v dialeru nefunguje právě z toho důvodu, že nemám MIUIos CZ ROM?
 #277075  od milanjanko1
 před 7 lety
V úvodním popisu je 2x uvedeno následující:

Pre užívateľov Xiaomi Mi3/4 prechod z 4.4 na 6.0 a čítaju predtým ako sa do niečoho pustia:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície, takže už nebudete mať možnosť sa vrátiť na predchádzajúcu verziu v MiRecovery...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať 5.12.17 2x až potom aktuálnu verziu MIUI CZ/SK..!
- Inštalujte cez aplikáciu Aktualizácia - menu (...) - vybrať zip
- Prvý reštart po inštalácií môže trvať dlhšie (10-15min)
- Factory reset nie je nutný no odporúčam v prípade problémov
- Pre návrat na 4.4 premenujte zip 5.12.17 na update.zip, restartujte do Mirecovery - English - install update.zip

A jak je to s MiPad 2? Bude někdy opraven grafický výkon tabletu? Popřípadě ještě se na něm vůbec pracuje? Díky za info...
 #277076  od majki
 před 7 lety
Jdu hned nahrát tuto verzi, na předchozí mám 1-3 satelity max....
kapap1 píše:Tak aby toho nebylo málo, vyzkoušel jsem venku na Mi5 navigaci a byl jsem zatím asi nejpřekvapenější - vyhledal v jednom okamžiku 26 satelitů a přesnost určovalo až 24 z nich. 3D fix cca do 3 vteřin.
Aby nebylo té citlivosti málo, v panelové budově (zhruba uprostřed celé té kostky) 10 - 11 satelitů.
Paráááááda
 #277084  od Jon_Snow
 před 7 lety
Nevím proč, ale u stažení xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_7.1.5_v8-6.0.zip mi to vyhodilo hlášku, že soubor obsahuje vir či malware. Stahováno přes Firefox 50.1.0 a antivir ESET SS 10. U předchozích aktualizací bylo vše v pořádku. Doplním, že upozornění začal vyhazovat Firefox, přes ESET vše OK.
Naposledy upravil(a) Jon_Snow dne 06 Led 2017, 10:13, celkem upraveno 1 x.
 #277085  od VMach3
 před 7 lety
@wiretwo
Ano, z důvodu že nemáš místní rom.
 #277094  od petr.krepelka
 před 7 lety
Hmm, tak jsem stáhl, pustil install a už hodinu vidím jen černou obrazovku, problikávající tečky a nápis MI a Android... Předchozí verze všechny proběhly normálně, instaluju každý týden... Tentokrát se mě to po chvilce zeptalo, co chci dělat. Dal jsem install a potom přejel po displeji na potvrzení "swipe to confirm instal"... No a od té doby se to instaluje nebo spíš teda asi neinstaluje... Co s tím? :-) Telefon trochu teplý, takže se v něm asi něco děje, ale hodinu? Mám v kanclu kosu, kdyby byl úplně seklý, tak je studený :-) Jo a je to Mi4.

Díky za radu!
 #277104  od kapap1
 před 7 lety
Ted píše:
kapap1 píše:Tak aby toho nebylo málo, vyzkoušel jsem venku na Mi5 navigaci a byl jsem zatím asi nejpřekvapenější - vyhledal v jednom okamžiku 26 satelitů a přesnost určovalo až 24 z nich. 3D fix cca do 3 vteřin.
Aby nebylo té citlivosti málo, v panelové budově (zhruba uprostřed celé té kostky) 10 - 11 satelitů.
Paráááááda
není tam už náhodou ta aktualizace snapdraonu pro Galileo?
Tak to ti nepovim. Nevim to. Oni jsou ti Cinani v v changelogu na slovo skoupi. Asi to nepatri mezi dulezite informace?!
Jinak i ty funkce kalkulacky jsou neomylne. Obrázek

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #277105  od kapap1
 před 7 lety
majki píše:Jdu hned nahrát tuto verzi, na předchozí mám 1-3 satelity max....
kapap1 píše:Tak aby toho nebylo málo, vyzkoušel jsem venku na Mi5 navigaci a byl jsem zatím asi nejpřekvapenější - vyhledal v jednom okamžiku 26 satelitů a přesnost určovalo až 24 z nich. 3D fix cca do 3 vteřin.
Aby nebylo té citlivosti málo, v panelové budově (zhruba uprostřed celé té kostky) 10 - 11 satelitů.
Paráááááda
Jeste jsem zapomnel dodat, ze jsem po instalaci udelal wipe cache a dalvik. Tou fixaci jsem byl uplne zaskoceny!!!

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #277107  od petr.krepelka
 před 7 lety
petr.krepelka píše:Hmm, tak jsem stáhl, pustil install a už hodinu vidím jen černou obrazovku, problikávající tečky a nápis MI a Android... Předchozí verze všechny proběhly normálně, instaluju každý týden... Tentokrát se mě to po chvilce zeptalo, co chci dělat. Dal jsem install a potom přejel po displeji na potvrzení "swipe to confirm instal"... No a od té doby se to instaluje nebo spíš teda asi neinstaluje... Co s tím? :-) Telefon trochu teplý, takže se v něm asi něco děje, ale hodinu? Mám v kanclu kosu, kdyby byl úplně seklý, tak je studený :-) Jo a je to Mi4.

Díky za radu!
Tak jsem zjistil, že bych se potřeboval dost do "fast-bootu". Když se ho pokusím nastartovat (on/off tlačítko + volume dolů), tak vidím chvilku králíčka, následně mobil zhasne a je vypnutý... Mam to zkoušet furt dokola nebo co s tím?
 #277108  od kapap1
 před 7 lety
petr.krepelka píše:Hmm, tak jsem stáhl, pustil install a už hodinu vidím jen černou obrazovku, problikávající tečky a nápis MI a Android... Předchozí verze všechny proběhly normálně, instaluju každý týden... Tentokrát se mě to po chvilce zeptalo, co chci dělat. Dal jsem install a potom přejel po displeji na potvrzení "swipe to confirm instal"... No a od té doby se to instaluje nebo spíš teda asi neinstaluje... Co s tím? :-) Telefon trochu teplý, takže se v něm asi něco děje, ale hodinu? Mám v kanclu kosu, kdyby byl úplně seklý, tak je studený :-) Jo a je to Mi4.

Díky za radu!
Uz jsem to tu v minulosti vzpominal - u M3W 64GB jsem to same absolvoval kazdy tyden. Cela instalace nekolikrat trvala okolo 1.5 hodiny. Ale to byla v7.
Pokud se instalace nedokonci, doporucil bych stahnout aktualizaci z jineho odkazu, spusteni TWRP, prekopirovani instalacniho baliku do tlf a instalace znovu.
Pak uz snad jen cista instalace MiFlash nebo Fastboot toolkit?!

Edit - TWRP bys mel spustit za jakehokoliv stavu (zapnuty, vypnuty, zamrzly, ...) tlf dlouhym drzenim Volume UP + Power.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) kapap1 dne 06 Led 2017, 11:06, celkem upraveno 1 x.
 #277110  od kapap1
 před 7 lety
petr.krepelka píše:
petr.krepelka píše:Hmm, tak jsem stáhl, pustil install a už hodinu vidím jen černou obrazovku, problikávající tečky a nápis MI a Android... Předchozí verze všechny proběhly normálně, instaluju každý týden... Tentokrát se mě to po chvilce zeptalo, co chci dělat. Dal jsem install a potom přejel po displeji na potvrzení "swipe to confirm instal"... No a od té doby se to instaluje nebo spíš teda asi neinstaluje... Co s tím? :-) Telefon trochu teplý, takže se v něm asi něco děje, ale hodinu? Mám v kanclu kosu, kdyby byl úplně seklý, tak je studený :-) Jo a je to Mi4.

Díky za radu!
Tak jsem zjistil, že bych se potřeboval dost do "fast-bootu". Když se ho pokusím nastartovat (on/off tlačítko + volume dolů), tak vidím chvilku králíčka, následně mobil zhasne a je vypnutý... Mam to zkoušet furt dokola nebo co s tím?
Zkus postup vyse. Fastboot res az jako posledni variantu.
Mimochodem nepodarilo se ti po rozbaleni baliku (pred restartem systemu) vymazat obsah telefonu?

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #277114  od petr.krepelka
 před 7 lety
kapap1 píše:
petr.krepelka píše:
petr.krepelka píše:Hmm, tak jsem stáhl, pustil install a už hodinu vidím jen černou obrazovku, problikávající tečky a nápis MI a Android... Předchozí verze všechny proběhly normálně, instaluju každý týden... Tentokrát se mě to po chvilce zeptalo, co chci dělat. Dal jsem install a potom přejel po displeji na potvrzení "swipe to confirm instal"... No a od té doby se to instaluje nebo spíš teda asi neinstaluje... Co s tím? :-) Telefon trochu teplý, takže se v něm asi něco děje, ale hodinu? Mám v kanclu kosu, kdyby byl úplně seklý, tak je studený :-) Jo a je to Mi4.

Díky za radu!
Tak jsem zjistil, že bych se potřeboval dost do "fast-bootu". Když se ho pokusím nastartovat (on/off tlačítko + volume dolů), tak vidím chvilku králíčka, následně mobil zhasne a je vypnutý... Mam to zkoušet furt dokola nebo co s tím?
Zkus postup vyse. Fastboot res az jako posledni variantu.
Mimochodem nepodarilo se ti po rozbaleni baliku (pred restartem systemu) vymazat obsah telefonu?

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Tak jsem v TWRP (černá obrazovka, na výběr dva čínské a english jazyk); dám English a mám v nabídce Reboot/Wipe & Reset/Install update zip to System/Power Up.

Zkusil jsem dat Install update, ale nic se nestane, jen to problikne... A nevím, jak tam ten soubor s updatem dostat, v pc telefon nevidím, abych to tam nacpal...

Edit: Výmaz telefonu se mi nepodařil a jestli ano, tak netuším, jak se to mohlo stát :-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat