[song, meri]
 #295225  od phonearena
 před 7 lety
tak to je skoda, dufam ze sa coskoro najde nejaky iny predajca ktory goldway nahradi.. najprv top one zanikol na zaciatku roka, teraz skoncil defacto pre europanov aj goldway... bazmek tak od koho teraz objednavat bez dane,aby sa cina oplatila?
 #295246  od marmarko
 před 7 lety
čiže momentálne je asi jedno skadial objednáš, všetko ide klasicky pošta /resp. dhl alebo pod/ a pri pošte cez colnicu a môžeš dúfať, že bud ti to dajú, alebo ti to zastavia a musíš doplatiť DPH/CLO?
 #295290  od phonearena
 před 7 lety
cize to defacto vylucuje nakup akychkolvek drahsich fonov a vlajkovych lodi.. oplati sa fon tak max do cca 250e .. priklad : krasny a paradny Samsung S7 edge u nas stoji aktualne uz len nieco cez 500e , podobny xiaomi Mi note 2 global verzia teraz vyjde uz po precleni a zdaneni 700 a viac.. otazka kto si to v eu kupi? len cisty blazon a chory clovek..
 #295361  od dkalina
 před 7 lety
Uff, a to jsem si tohle vlakno ulozil do oblibenych. A nakonec se tu doctu, jak je Samsung krasny a paradni a vlastne taky, ze jsem potencionalni blazen. Ty mi chlape davas zacoudit, aspon poslednich par tvejch prispevku :-D

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
 #295374  od strom
 před 7 lety
No on je to hlavně magor, kterého jsem si poprvé všiml, když tu dával rady, jak nahodit cz/sk miui na Redmi Pro v době, kdy to nebyl schopen sám zvládnout u svého Redmi Pro několik dnů v kuse. No a nejnověji tady brojí proti Goldway, že si u nich máme stěžovat, aby znovu zavedli dopravu bez DPH.. . Mezitím byla spousta jiných blábolů.
Viděl jsem tu jediného podobného pomatence a ten si říkal stanky22.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
ingbrzy, dkalina, prokji se to líbí
 #295387  od VMach3
 před 7 lety
A mě ty jeho moudra začali bavit
dkalina se to líbí
 #295411  od strom
 před 7 lety
Vždycky když nováček s nějakým problémem zabrousí na nějakou diskuzi s nadějí, že by se tam mohl dočíst řešení, tak ono zabere dost času, než člověk odfiltruje podobné blázny, kteří nemají co předat, ale je jich všude plno a ke všemu se vyjadřují. Nás to sice baví, ale ty méně zkušenější tady to asi dost mate. Takže pro snazší orientaci je dobrý na ně občas ukázat :)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
VMach3 se to líbí
 #295422  od VMach3
 před 7 lety
Naprostá pravda, i jsem se z počátku snažil mu vysvětlit že jeho příspěvky nejsou k ničemu dobrý a jen matou nováčky, bohužel marně.
strom se to líbí
 #295577  od Kubo102030
 před 7 lety
Tak Mi5C doma :) prvé dojmy: veľmi ľahký a tenký telefón. Dizajnovo veľmi podarený kúsok, už len do neho nahodiť (zatiaľ neexistujúcu) SK ROM a bude to znova na nejaký ten týždeň môj telefónik [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #295579  od VMach3
 před 7 lety
Má Mi5c se bohužel vrátila zpět prodejci a Goldway mi vrací peníze.
 #295584  od Kubo102030
 před 7 lety
VMach3 píše:Má Mi5c se bohužel vrátila zpět prodejci a Goldway mi vrací peníze.
Presne to isté sa mi stalo s druhou objednávkou, no táto našťastie prešla len o jeden deň... ale peniaze z druhej mi ešte nevrátili...
 #295586  od ingbrzy
 před 7 lety
Kubo102030 píše:Tak Mi5C doma :) prvé dojmy: veľmi ľahký a tenký telefón. Dizajnovo veľmi podarený kúsok, už len do neho nahodiť (zatiaľ neexistujúcu) SK ROM a bude to znova na nejaký ten týždeň môj telefónik [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Podarilo sa ti uz odomknut BL na nom..?
 #295588  od Kubo102030
 před 7 lety
ingbrzy píše:
Kubo102030 píše:Tak Mi5C doma :) prvé dojmy: veľmi ľahký a tenký telefón. Dizajnovo veľmi podarený kúsok, už len do neho nahodiť (zatiaľ neexistujúcu) SK ROM a bude to znova na nejaký ten týždeň môj telefónik [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Podarilo sa ti uz odomknut BL na nom..?
zatiaľ mi to nechce v nastaveniach dovoliť pridať účet na odomknutie (niečo po čínsky vypisuje) ale posnažím sa ho odomknúť. Keď sa mi to podarí, napíšem :)
 #295631  od VMach3
 před 7 lety
Kubo102030 píše:Mám problém dokonca aj s viditeľnosťou v Mi Unlock, keďže ho nevidí... aký ovládač mám nainštalovať aby ho videl Mi Unlock?
Telefon ve fastboot režimu se musí hlásit Android Bootloader Interface
Kubo102030 se to líbí
 #295642  od Kubo102030
 před 7 lety
VMach3 píše:
Kubo102030 píše:Mám problém dokonca aj s viditeľnosťou v Mi Unlock, keďže ho nevidí... aký ovládač mám nainštalovať aby ho videl Mi Unlock?
Telefon ve fastboot režimu se musí hlásit Android Bootloader Interface
Vďaka, už to ide. Nikdy som ešte nemal s týmto problém, zrejme kvôli tomu ich procesoru...
 #295643  od Kubo102030
 před 7 lety
j.jusko píše:
Saros píše:Co b20 pasmo, na tomhle founu nefunguje ani 3g.
Myslim ze 3g sa da odomknut cez servisne menu.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Aj 4G ale zas len 1800Mhz, zatiaľ...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat