STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
75
86%
NIE
12
14%
 #295139  od ingbrzy
 před 7 lety
Odinstaluj aktualizaciu Google Play aplikacie...
Xfantasy se to líbí
 #295143  od marekja
 před 7 lety
Milanf158 píše:Tiež mi na REDMI 3S 3/32 nešlo Lte vrátil som sa na predchádzajúcu rom, nefunguje 1800 pásmo, lebo ja mám iba to
Mně funguje 1800 ok

Redmi 3S (Tapatalk)
 #295148  od riman22
 před 7 lety
ingbrzy píše:Odinstaluj aktualizaciu Google Play aplikacie...
Ako sa dá odinštalovať aktualizácia aplikácie? V nastaveniach pri nainštalovaných aplikáciách takú možnosť nemám.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #295150  od ingbrzy
 před 7 lety
riman22 píše:
ingbrzy píše:Odinstaluj aktualizaciu Google Play aplikacie...
Ako sa dá odinštalovať aktualizácia aplikácie? V nastaveniach pri nainštalovaných aplikáciách takú možnosť nemám.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
Obrázek

~Tapatalk Mi5~
 #295165  od mr.bello
 před 7 lety
Pri vymazani aktual. Gp sa mi nadstavilo autoaktualizacie cize zas sa aktualizovalo Gp tak som zakazal autoaktualizacie ale nezobrazi mi Moje nainštalovane app

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #295168  od fitom
 před 7 lety
Milanf158 píše:Tiež mi na REDMI 3S 3/32 nešlo Lte vrátil som sa na predchádzajúcu rom, nefunguje 1800 pásmo, lebo ja mám iba to
mne funguje v pohode, mam 4ka simku 4G signal a data idu ok , moja 3S je global s B20
 #295170  od palecs
 před 7 lety
Zdravim na Mi5 som mal rozhadzane widgety, ale to som fixol viac ma trapi, ze nie som schopny stiahnut nic z google play, aj napriek tomu ze som na wifi mi pise, ze stale caka na wifi. Aplikacia download uz nema limit na data, takze neviem co s tym? Niekto rovnaka issue? Alebo nejaky navod ako to fixnut? Cache som wipeol, restart niekolko krat, same result. :( Dik za tip
 #295171  od palecs
 před 7 lety
Sorry asi som slepy :( uz vidim ze sa to tu riesilo. Ignore it.
palecs píše:Zdravim na Mi5 som mal rozhadzane widgety, ale to som fixol viac ma trapi, ze nie som schopny stiahnut nic z google play, aj napriek tomu ze som na wifi mi pise, ze stale caka na wifi. Aplikacia download uz nema limit na data, takze neviem co s tym? Niekto rovnaka issue? Alebo nejaky navod ako to fixnut? Cache som wipeol, restart niekolko krat, same result. :( Dik za tip
Naposledy upravil(a) palecs dne 29 Bře 2017, 18:53, celkem upraveno 1 x.
 #295179  od mateuspukus
 před 7 lety
Hoši mam takyto problem...Dal som tovarenske nastavenia na Mi Note 2 cez wipe a asi som omylom zaskrtol ajwipe system take nieco...a dal som restart a stale mi len svieti na bielo ikona MI a nic viac.Neviete mi prosim poradit? dakujem
 #295193  od kapap1
 před 7 lety
mateuspukus píše:Hoši mam takyto problem...Dal som tovarenske nastavenia na Mi Note 2 cez wipe a asi som omylom zaskrtol ajwipe system take nieco...a dal som restart a stale mi len svieti na bielo ikona MI a nic viac.Neviete mi prosim poradit? dakujem
Budes mit uplne cisty telefon. Spust TWRP, pripoj tlf k PC, nakopiruj do rootu aktualizacni balik, odpoj tlf od PC a spust instalaci, jak jsi zvykly. Pak budes muset vsechno znovu doinstalovat.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #295206  od Mathysek
 před 7 lety
Zdravím, může mi prosím někdo poradit? zaktualizoval jsem Mi2s a nejdou mi přidat kontakty na plochu, najedu na kontakt dám přidat na plochu, ale tím to končí, nic to nedělá, nejde to ani přes widget, děkuji všem
 #295227  od Axident
 před 7 lety
Mathysek píše:Zdravím, může mi prosím někdo poradit? zaktualizoval jsem Mi2s a nejdou mi přidat kontakty na plochu, najedu na kontakt dám přidat na plochu, ale tím to končí, nic to nedělá, nejde to ani přes widget, děkuji všem
Probírá se to tu v celém vlákně, je to už v několikáté verzi bug... Přes contact widgetové aplikace třetích stran to, myslím, jde, ale defaultně ne...
Mathysek se to líbí
 #295234  od Mathysek
 před 7 lety
Axident píše:
Mathysek píše:Zdravím, může mi prosím někdo poradit? zaktualizoval jsem Mi2s a nejdou mi přidat kontakty na plochu, najedu na kontakt dám přidat na plochu, ale tím to končí, nic to nedělá, nejde to ani přes widget, děkuji všem
Probírá se to tu v celém vlákně, je to už v několikáté verzi bug... Přes contact widgetové aplikace třetích stran to, myslím, jde, ale defaultně ne...
Děkuji, nevíš, která poslední verze fungovala?
 #295239  od FeShiNe
 před 7 lety
Doteď jsem používal global developer rom. GPS naprosto nepoužitelná od přechodu na A7 a z ničeho nic poslední min. 3 týdny - nefungovaly widgety. Po přeinstalování aplikace bylo možné widget přidat, ale po restartu telefonu zase zmizel a již nebylo možné jej znovu přidat. Problém s widgety vyřešilo wipe data v recovery - možná by stačilo cache + dalvik (jenže toto neumožňuje mi-recovery 3.0 je tam pouze reboot, wipe data, back to menu). Hlavním důvodem proč jsem se rozhodl toto řešit nebyly widgety, ale nefungující GPS.

Nainstaloval jsem twrp a nakonec i místní cz/sk rom - dříve jsem se v tomto nějak moc nešťoural, ale zoufalost z nefunkční gps mě tak trochu donutila. Na Mi5 jsem přešel z Huawei > tenkrát měla mi5 verzi 6.11.10 a gps fungovala naprosto luxusně i to byl jeden z důvodů proč jsem si MI5 nechal jako hlavní telefon. Jenže jak přišla OTA aktualizace a A7 byly jen problémy. Žádná aktualizace dev. rom gps nezlepšila.

Nyní jsem nahodil poslední cz/sk rom a mám fix i u okna a hned několik satelitů. Jsem hrozně spokojený + chválím za překlad, ačkoliv jsem to dříve moc nevnímal, protože jsem některá slova v systému měl v angličtině což mě úplně nevadí, ale hned jsem si všiml českého překladu. Takže pokud se někdo dostal do stejné situace ať už s gps nebo widgety - nahození cz/sk rom, twrp + wipe cache/dalvik tuto situaci vyřešilo. Nyní jsem zase s MI5 spokojený!
marekja se to líbí
 #295296  od PaJo
 před 7 lety
Na 5s Plus ma zase začalo hnevať GPS,
telefón bežne vidí okolo 17-20 satelitov ale fix polohy neprebehne a neviem prečo. Až keď mám videných 30 satelitov vtedy mi fixne polohu a aj to trvá skoro 2 minúty :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #295299  od Xfantasy
 před 7 lety
Tak jsem měl radost, udělal wipe, vše nastavil, widgety fungovali. Ale několik restartů a opět nejdou :(

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #295302  od stefos
 před 7 lety
Zdtravím všechny ve spolek
Zminoval jsem se několikrát že GPS používám skoro každý den:Některé předešlé verze nestáli za nic,Nebo abych byl konkretní fix byl docela rychlý ale stabilita špatná,proto jsem nedávno přešel na stabilní poslední verzi na MI4LTE ve které mě mobil pracoval dobře a GPS šlapala taky dobře.Tento týden jsem si řekl že tuto verzi týdenní vyzkouším a můžu říct že jsem překvapen a spokojen MI4LTE mě pracuje dobře a GPS je super FIX do pár vteřin skoro okamžitě a stabilita taky výborná .Žádný výpadek u navigace jsem nespozoroval Takže za mě super.Uvidíme co poví ta zítřejší.
Mahtiel, marekja se to líbí
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat