[Smartwatch]
 #299032  od Puzzlehead
 před 7 lety
Tady budu dávat přeložené aplikace, po aktualizaci ROM

Přeložené aplikace v 1.2.14 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.15a můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.15d můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.16 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.17-18-19 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.20 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.24 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Přeložené aplikace v 1.2.29 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.

Poslední přeložené aplikace můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. Číslo verze je v názvu souboru.
Přidána HuamiWatchFaces pro verzi PACEfied 38

Stahovat můžete jednotlivé aplikace nebo si stáhnout soubor all_in_one.zip a nainstalovat všechny najednou, pokud odkaz obsahuje.

Jedná se o ZIP soubor, který po stažení rozbalíte a po té spustíte dávku #Install_app.bat pro instalaci aplikace.

UPOZORNĚNÍ!
Vše co děláte, děláte o své vůli a na vlastní riziko.
Pokud narazíte na něco nepřeloženého nebo nedávající smysl, dejte mi vědět. (o čínském znaku za dnem a měsícem v některých aplikacích vím, ale zatím jsem nenašel [SMILING FACE WITH SMILING EYES] )

AKTUALIZOVÁNO 5.3.2018
Naposledy upravil(a) Puzzlehead dne 18 Čer 2017, 10:34, celkem upraveno 8 x.
tata73, martinh22, stabcz a 3 ostatní se to líbí
 #300015  od Puzzlehead
 před 7 lety
Aktualizace PACEfied ROM - Xiaomi AMAZFIT Bluetooth 4.0 Sports Smart Watch

1. Stáhni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a rozbal na disk do adresáře bez mezer.
2. Stáhni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ze stránek a rozbal soubory aktualizace do adresáře UPDATE
3. Spusť soubor Aktualizovat.bat

Aktualizováno 22.4. - 13:40 a úspěšně otestováno.
Naposledy upravil(a) Puzzlehead dne 22 Dub 2017, 13:41, celkem upraveno 1 x.
 #300427  od Bertone
 před 7 lety
Slovenský preklad Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
zatiaľ preložené
* HuamiWatchFaces
* MyWatch
* WearSports
 #300888  od Puzzlehead
 před 7 lety
Puzzlehead píše:Aktualizace PACEfied ROM - Xiaomi AMAZFIT Bluetooth 4.0 Sports Smart Watch

1. Stáhni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a rozbal na disk do adresáře bez mezer.
2. Stáhni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ze stránek a rozbal soubory aktualizace do adresáře UPDATE
3. Spusť soubor Aktualizovat.bat

Aktualizováno 22.4. - 13:40 a úspěšně otestováno.
Do dávky pro aktualizaci přidána možnost změny jazyku a otestováno.
Je tam přidána i změna lokalizace hodinek, ale to už bez testu.

Stahujte aktualizovanou verzi Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a rozbalte na disk do adresáře bez mezer.
 #301530  od ert
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety


Přeložené aplikace v 1.2.16 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Neinstalujte pokud nemáte verzi 1.2.16.!

HmAlarmClock
HuamiWatchFaces
WearHealth
WearLauncher
WearSettings
WearSports
WifiUploadData
XimalayaSound
Hlásím problém - WearSettings se nespustí, nepadne, ale výsledek je návrat na Faces.

Oprava vrátit se přes
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
PACEfied_rel_11_to_12.zip
na původní. Přeložen stejně.
 #301539  od Puzzlehead
 před 7 lety
ert píše:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety


Přeložené aplikace v 1.2.16 můžete Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Neinstalujte pokud nemáte verzi 1.2.16.!

HmAlarmClock
HuamiWatchFaces
WearHealth
WearLauncher
WearSettings
WearSports
WifiUploadData
XimalayaSound
Hlásím problém - WearSettings se nespustí, nepadne, ale výsledek je návrat na Faces.

Oprava vrátit se přes
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
PACEfied_rel_11_to_12.zip
na původní. Přeložen stejně.
Nedávám tam nic co nemám nainstalováno u sebe, takže nevím kde je u tebe problém.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

 #302789  od Puzzlehead
 před 7 lety
tata73 píše:Po aktualizaci na 1.2.18 zase nejdou některé ciferniky takže zase by to chtělo dopřeložit TrainingPlan a HuamiWatchFaces Díky. :-B
Můžeš použít ty ze 17ky. Nic se tam nezměnilo.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

 #302790  od martinh22
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety
Po aktualizaci na 1.2.18 zase nejdou některé ciferniky takže zase by to chtělo dopřeložit TrainingPlan a HuamiWatchFaces Díky. :-B
TrainingPlan a HuamiWatchFaces bude potřebovat přece vždy manuálně do instalovat :-D :-D :-D
 #302811  od tata73
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety
Po aktualizaci na 1.2.18 zase nejdou některé ciferniky takže zase by to chtělo dopřeložit TrainingPlan a HuamiWatchFaces Díky. :-B
TrainingPlan a HuamiWatchFaces bude potřebovat přece vždy manuálně do instalovat :-D :-D :-D
Tož to je jasné :wink: (jen jsem nevěděl že můžu nahrát ty na 1.2.17) .... mě jde jen o ty ciferníky. Trening.Plán zatím nepotřebuji :-D :-D
 #303967  od Puzzlehead
 před 7 lety
tomaCR píše:Pro verzi 1.2.19 stále stejné soubory jako pro 1.2.17-18 ? Žádná změna?
Jsem mimo, takže jsem zatím neaktualizoval a tak nevím. Můžeš zkusit zazálohovat si původní v hodinkách a zkusit aktualizaci a případně vrátit původní.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

 #304845  od Puzzlehead
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety
tata73 píše:Puzzlehead- můžeš se podívat na CZ do verze 1.2.20 ta co fungovala na 1.2.19 teď nejde a tím pádem nefungují dohrané ciferníky Díky
Časem :-), možná zítra.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Přidáno
 #304927  od broukstipak
 před 7 lety
tata73 píše:Diky funguje ..je zajímavé že před tím nefungovaly jen dohrané Digitální ciferníky Analogové fungovaly všechny .
tata73 píše:Diky funguje ..je zajímavé že před tím nefungovaly jen dohrané Digitální ciferníky Analogové fungovaly všechny .
Já mám poslední anglickou ROM a taky mi digitální nefungují.
 #305011  od ert
 před 7 lety
Pokud někomu nefungují dohrané ciferníky, tak stačí propojit s aplikací, nejlépe aspoň začít synchronizovat.
Zvolit jakýkoli ze základních a vše začne fungovat včetně návratu na původní.

Možná půjde přes hodinky samotné.
 #305323  od Mira.Fira.007
 před 7 lety
Mám verzi 1.3.2b a digitální dohrané ciferníky také nejdou a dle výše uvedeného návodu také nic.
 #305325  od martinh22
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety
Mám verzi 1.3.2b a digitální dohrané ciferníky také nejdou a dle výše uvedeného návodu také nic.
měly by fungovat jen v pacifed rom
 #307413  od martinh22
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
heloou -Puzzlehead jak to vypadá s CZ na 1.2.22 danke pane :-B
mne stacil nainstalovat posledni v16 1.2.20 huamifaces na rom 1.2.22 vse slape zadne stopped

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat