[sagit]
 #299672  od dkalina
 před 7 lety
Cena 9000 kc, pokud bych ho nak pokoutne ziskal primo z distribuce Xiaomi a propasoval k nam. I u tyhle ceny bych o nakupu docela premyslel.
Jinak se mi moc libi, b20 a jack neresim, velikost akorat, vykonu na rozdavani.
Mozna se u tyhle ceny krouti i kdejaky Cinan. Kde jsou ty casy, kdy za 2500 juanu byla ta nejvyssi verze jejich top modelu :-(

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
 #299677  od Kubo102030
 před 7 lety
presne ako napísal ingbrzy, máme tu 4ku, ktorá vysiela len na 1800Mhz... Orange a Telekom vysielajú na tejto frekvecnii v mestách a predmestiach, čiže nie je to až také zlé, ako možno v Ćesku....
 #299682  od Duchy9
 před 7 lety
To mi chcete povedať že 340€ za takýto smartfón je veľa ?
jasix se to líbí
 #299690  od dkalina
 před 7 lety
Duchy9 píše:To mi chcete povedať že 340€ za takýto smartfón je veľa ?
Nabidni mi ho za 340€ a mozna ho koupim, kdyz se mi libi. Akceptoval bych i rocni zaruku v Cine a ostatni veci, ktere patri k tomu, ze neni urceny pro Evropu.
Vem kalkulacku a spocitej mi cenu, za jakou mi ho prodas realne. A az ti vyjde treba 500€, tak se ptej, jestli je to hodne za takovy smartfon ;-)


Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
hjirik se to líbí
 #299694  od Triow
 před 7 lety
Ja by som si nejake to euro navyse priplatil ale cinania su asi iny. Objednal som aj tak kvoli fotaku tak verim ze to bude stat za to. Inac tiez nerozumiem naco vymenili audio jack za "ospliechatelnost".
 #299697  od blacker91
 před 7 lety
Cenu bych neřešil jakou dají taková bude. Jack nic milého ale dá se zkousnout. Dual foťák pokud to bude znatelné zlepšení pro focení tak ano. HW tlačítko domů palec nahoru. Design se mi i líbí. Absence B20 u LTE v dnešní době u telefonu za takové peníze je prostě blbost. Jestli je v SR dostatečné pokrytí 3G tak chápu že vám to tolik nevadí. Taky by mi 3G stačilo. Ale v ČR je pokrytí 3G velice bídné a za chvíli ho začnou vypínat. Když bych měl uvažovat o koupi tak by mě tohle odradilo. To jsem velkým zastáncem Xiaomi ale přijde mi že si tímhle strašně škodí.
 #299698  od dave152
 před 7 lety
a na to si ako prišiel ? vodotesny audio jack je na trhu až taka novinka ? lebo ja som to mal v 2013 v xperii z1 :D ked sa pozriež na mi5 a mi6 tak rozmery zhruba rovnake no len mi5 ma iba jeden fotak tak asi sa im tam zvyšil priestor pre jack no len mi6 ma dualny fotak tak jack asi musel preč
 #299713  od Duchy9
 před 7 lety
dkalina píše:
Duchy9 píše:To mi chcete povedať že 340€ za takýto smartfón je veľa ?
Nabidni mi ho za 340€ a mozna ho koupim, kdyz se mi libi. Akceptoval bych i rocni zaruku v Cine a ostatni veci, ktere patri k tomu, ze neni urceny pro Evropu.
Vem kalkulacku a spocitej mi cenu, za jakou mi ho prodas realne. A az ti vyjde treba 500€, tak se ptej, jestli je to hodne za takovy smartfon ;-)


Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
Ale ja som reagoval na to, že sa niekto sťažoval na tú cenu 340€. Za takýto telefón je to podľa mňa výborná cena. Samozrejme, že to len tak nezoženieš za tú cenu v EU, ale o tom som ani nehovoril. Proste keby som žil v Číne a mal by som možnosť výberu medzi Samsungom za 900€ a Xiaomi za 300€, neváhal by som.
 #299719  od cpa9
 před 7 lety
A k tej cene, ďalšia vec je že za pár masiacov bude pekne pod 300€, takže uvádzaciu cenu by som nebral úplne tragicky, a aj tak je to cena dobrá za taký telefón. 8)
 #299720  od jenicekk
 před 7 lety
Za par mesicu tady bude mi6s. JA se spis vic desim MIUI9, pokud je to tema co bylo v mi6kach nejaky prew nadchazejiho MIUI tak potes.
 #299721  od cpa9
 před 7 lety
to hej, ale aj dnes tu máme mi5s a predsa ľudia kupujú Mi5 viac ako S verziu , presne preto že tu bude 6S tak bude 6ka lacnejšia :)
 #299732  od martinh22
 před 7 lety
Ta modra je elegantni silne zvazuji koupi i kdyz nema b20 ale stejne nemam moc dat a vetsinou se pohybuji. Kde je wifi :P

Dalsi hlavni argument bude jestli vubec mi4 dostane novou miui9, protoze uz se spekulovalo ne vsechny telefony dostanou novou miui9 [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #299760  od djdodo
 před 7 lety
dave152 píše:Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps Co ? Uz pri mi5 som nechapal tie hodnoty a oni to spravia ešte aj na mi6 :'(
Mi5s ma 1080p 60fps to bolo fajn tu tiez nechapem preco to nezachovali
 #299771  od memorex
 před 7 lety
jenicekk píše:Za par mesicu tady bude mi6s. JA se spis vic desim MIUI9, pokud je to tema co bylo v mi6kach nejaky prew nadchazejiho MIUI tak potes.
To bola iba téma našťastie :D našiel som ju na miuiforum ale tiež som si najprv že to je nejaká alpha miui 9

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #299776  od Kubo102030
 před 7 lety
djdodo píše:
dave152 píše:Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps Co ? Uz pri mi5 som nechapal tie hodnoty a oni to spravia ešte aj na mi6 :'(
Mi5s ma 1080p 60fps to bolo fajn tu tiez nechapem preco to nezachovali
Odkedy má Mi5S pri 1080p 60fps?

Odoslané z MI 5C pomocou Tapatalku
 #299777  od djdodo
 před 7 lety
Kubo102030 píše:
djdodo píše:
dave152 píše:Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps Co ? Uz pri mi5 som nechapal tie hodnoty a oni to spravia ešte aj na mi6 :'(
Mi5s ma 1080p 60fps to bolo fajn tu tiez nechapem preco to nezachovali
Odkedy má Mi5S pri 1080p 60fps?

Odoslané z MI 5C pomocou Tapatalku
Od výroby :-)

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Duchy9 se to líbí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat