#4698 od kubicek10
01 čer 2013, 07:37
Ono youtube bude zřejmě problém více aplikací. Mně například default prohlížeč vidí videa z youtube postované na fórech,kdežto Dolphin nevidí ani náhled. Už jsem to sem někam psal.
#4735 od jenicekk
01 čer 2013, 14:29
Liwoj: diky za poznamku, odpustit sis to asi nemohl.

Ale tak nejak ma browser problem i s ostatnima apkama. Treba si najdu neci profil na G+ a misto toho aby se mi otevrel v aplikaci kterou mam nainstalovanou, tak me browser vyzve abych si nainstaloval aplikaci G+.
snad to do priste bude v cajku.
#4749 od Babda
01 čer 2013, 17:48
Dobrej
Jde nějak nastavit v systému a ve správci stahování aby se stahovane položky ukládali na SD kartu a ne do interní paměti. Nebo je nějaká aplikace mimo vestavěného. Diky

GT-I9100 Babda Tapatalk2
#4764 od piggy
01 čer 2013, 22:29
Merde! Zapomněl jsem vypnout PIN na simce, tak mi nejde odemknout... :D
Dá se vypnout požadavek na PIN aniž bych ho zadal? Nemám po ruce žádný jiný telefon, kde bych ho vypnul...
#4766 od piggy
01 čer 2013, 22:36
no nic, co se dá dělat, moje chyba...tak flash stock zpět, zrušit PIN a znovu flash miui :D
aspoň se ten telefon kompletně pročistí...
#4768 od easy
01 čer 2013, 22:51
V novom release má byť implementovaná funkcia vo foťáku snímač čiarových kódov-neviem to tam nájsť.
A ešte tam na byť nejaká nová app na prehrávanie hudby-tiež ju neviem nájsť.

Odoslané z MI 2 cez Tapatalk 2
#4770 od nerd
01 čer 2013, 23:01
Staci fotak otocit na QR code a aplikacia fotaku ten kod rozpozna.
#4772 od easy
01 čer 2013, 23:11
Ajaj,ja som si to splietol s čiarovým kódom.Mea culpa.
Ale tu novú app na prehrávanie hudby tam stále nevšimol nájsť.

#4773 od mar72
01 čer 2013, 23:31
Žádná nová aplikace na hudbu není, v changelogu je jasné napsané ze je vylepšen a změněn design aplikace, což taky je a myslím že k lepšímu. Tak už nehledej a užívej :-)

Z mé MI2S přes Tapatalk4
#4775 od meereck
01 čer 2013, 23:40
Nevim, jestli to zpusobila aktualizace, ale v defaultni klavesnici fungovalo, ze kdyz jsem podrzel dele napr. klavesu "k", tak to ukazalo dalsi nabidku znaku - např. "?" atd.
Nyni to tam neni a pro otaznik musim prepinat cely layout klavesnice klavesou "123".
Ma nekdo jiny ten samy problem?
#4777 od easy
01 čer 2013, 23:45
Ja som si to nevymyslel.Tu je copy&paste z webu:

MIUIv5 3.5.31 preview:
Internetovy prehliadac
- Nova sprava kariet v internetovom prehliadaci
- potiahnutie z kraja do stredu vas presunie na dalsiu
kartu
- Nocny rezim
Prehravac hudby
- Nova aplikacia pre prehravanie hudby
Fotoaparat
- Podpora pre skenovanie QR kodov
Link:Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
#4782 od Arny
02 čer 2013, 02:11
Trochu odbocim - uz mozna 2 hodky se pokousim stahnout novy LangPack pro i9300 ( Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť. ), protoze ten asi ve 22h stazeny me pise Instalation aborted.
No a pri pokusu o nove stazeni se me na obrazovce objevi "database connection error".
Mozna se delaji na ulozisti nejake opravy...Za chvili jdu chrapat a rano zkusim znovu...
#4783 od ingbrzy
02 čer 2013, 05:49
[quote="easy"]
Ja som si to nevymyslel.Tu je copy&paste z webu:

MIUIv5 3.5.31 preview:
Internetovy prehliadac
- Nova sprava kariet v internetovom prehliadaci
- potiahnutie z kraja do stredu vas presunie na dalsiu
kartu
- Nocny rezim
Prehravac hudby
- Nova aplikacia pre prehravanie hudby
Fotoaparat
- Podpora pre skenovanie QR kodov
Link:Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
[/quote]

Nevymyslel si si to ty ale translator... Je to novy layout.. Nie app...

~Tapatalk 4~
#4784 od ingbrzy
02 čer 2013, 05:52
[quote="meereck"]
Nevim, jestli to zpusobila aktualizace, ale v defaultni klavesnici fungovalo, ze kdyz jsem podrzel dele napr. klavesu "k", tak to ukazalo dalsi nabidku znaku - např. "?" atd.
Nyni to tam neni a pro otaznik musim prepinat cely layout klavesnice klavesou "123".
Ma nekdo jiny ten samy problem?
[/quote]
Funguje to stale.. Podrz dlhsie bodku a tam je otaznik.. Ak nie, nastav si to v nastaveniach klavesnice.. Zmenili sme ju na na klavesnicu z Androidu 4.2.2...

~Tapatalk 4~
#4786 od ingbrzy
02 čer 2013, 08:11
[quote="Arny"]
Trochu odbocim - uz mozna 2 hodky se pokousim stahnout novy LangPack pro i9300 ( Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť. ), protoze ten asi ve 22h stazeny me pise Instalation aborted.
No a pri pokusu o nove stazeni se me na obrazovce objevi "database connection error".
Mozna se delaji na ulozisti nejake opravy...Za chvili jdu chrapat a rano zkusim znovu...
[/quote]

Sorry Goo.im presuva svoje datacentrum na rychlejsiu linku... tu je link na mega...
miuiandroid_lang_m0-3.5.31.zip (198.3 MB)
Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
#4794 od Arny
02 čer 2013, 11:22
Diky moc jeste jednou ;)
MEGA - ve Firefoxu se me nikdy nechce rozjet, ale v CHrome to facha. Taky zajimave. To ja jen, kdyby mel nekdo podobny problem..

Diky za preklady !
#4796 od petrik
02 čer 2013, 11:35
:) to easy : pokud ti nevyhovuje klávesnice nainstaluj třeba MultiLing nebo SmartKeyboardPro z Marketu a je po problému  ;)
#4808 od azarro
02 čer 2013, 12:10
Ahoj. Ještě dotaz ke klávesnici. Zdá se mi, že mi po aktualizaci zmizel český slovník pro T9. Jediné návrhy, které mi to dělá na opravu jsou jména z Kontaktů. Mám nastavené jako výchozí Klávesnice Android a jazyk Čeština.. Oprava pravopisu je zapnutá, ale nemohu v nastavení vybrat nic jiného než Vyhledat kontakty.. je to Bug, nebo problém někde jinde? Díky.
#4819 od Newman81
02 čer 2013, 14:05
azarro: mám od včerejška úplně stejný problém...
#4820 od Bobek
02 čer 2013, 14:37
Jedná se o novou klávesnici z androidu 4.2

Znaky jako lomítka, dvojtečky atd.. Musíte zadávat přes ?123 a nebo delším stisknutím tečky.
Dřív mi klávesnice sama navrhovala opravy a sama doplňovala diakritiku (háčky, čárky) což teď nedělá a dost mi to chybí. Hlavně při internetové komunikaci (zadávání diakritiky pomocí dlouhého stisknutí klávesy je moc zdlouhavé, to automatické doplňování nemělo chybu).

Jediný pozitivní na této klávesnici je správné fungování v landscape řežimu..

Edit: Čím víc si s tím hraju, tím víc přicházím na to, že automatická oprava funguje zmatečně a navíc tam ani nejsou žádná slova..
Naposledy upravil Bobek dne 02 čer 2013, 14:50, celkově upraveno 1
#4832 od easy
02 čer 2013, 17:00
Ja mám smart keyboard a nezaznamenal som žiadne problémy.

#4840 od muhaha
02 čer 2013, 18:39
U SGS2 nefunguje Whatsupp, hlasí, že nepodporuje Tablety(?)
#4847 od Babda
02 čer 2013, 19:38
Ja mam MiUi Asnet v 3.5.31 a me whatsapp funguje. Ale nevim zda to ma na to vliv.

GT-I9100 Babda Tapatalk2
#4902 od zlababa
03 čer 2013, 09:21
Zdravím, aktualizoval jsem na SGS3 na verzi 3.5.31 a když otevřu Prohlížeč tak ho mám cely černý (viz. obr.), řekl bych že je přepnutý do toho nového nočního režimu. Bohužel mě v menu chybí volba přepnutí do Nočního/denního režimu :(
Nemáte něco podobného?
Přílohy
Screenshot_2013-06-03-09-14-32.png
Screenshot_2013-06-03-09-14-23.png

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!