[Oznamenia]
 #99635  od dkalina
 před 9 lety
Nak mi od vcerejska prestali chodit notifikace.
Prosim te @Ingbrzy, neni zase naky problem s Tapatalkem?
Dekuji

Mi2S 32gb Miui v6
skpeterp se to líbí
 #102140  od stanley210
 před 9 lety
Mě na Miui fóru nešla tak tři týdny,taky jsem se divil,že mi dnes přišla... Tak snad to nebude fungovat jen dočasně.

... Z1 Compact ...
dkalina se to líbí
 #102143  od VMach3
 před 9 lety
Kluci bzrděte s těmi příspěvky, už jsem si odvykl na tak častý notifikace Obrázek

Odesláno z Mi 3W pomocí Tapatalk
 #103264  od dalid
 před 9 lety
Hej hej, cinká to o 106. Radšej som pár tém prestal sledovať. ;-)

Tapatalk
 #108264  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Neblbne vam Tapatalk? Nemoze upravit svoj prispevok a vlozit don prilohu. Upravit ide , ale ako nahle chcem vlozit obrazok napise ze ci chcem stary ulozit a zacat novy prispevok. Co to je? Problem iba u mna?
 #108299  od KoumiCZ
 před 9 lety
Zkoušel jsem to a obrázek jsem do upraveného příspěvku bez problémů vložil, takže asi je chyba jen u tebe.
 #108838  od dkalina
 před 9 lety
Sonic1SVK píše:Neblbne vam Tapatalk? Nemoze upravit svoj prispevok a vlozit don prilohu. Upravit ide , ale ako nahle chcem vlozit obrazok napise ze ci chcem stary ulozit a zacat novy prispevok. Co to je? Problem iba u mna?
Taky me to blblo, nesly mi ani pridavat obrazky. Odinstaloval jsem Tapatalk pro a nainstaloval Tapatalk. Vse funguje, ale to prostredi je divny.
 #108853  od dudilek
 před 9 lety
Tapatalk odstavil pro verziu, teda vkladanie obrázkov.

Pri pokuse vložiť obrázok mi pro verzia ohlási, že Tapatalk vylepšil niečo s obrázkami a sú dostupné iba vo free verzii, kde ale nie je editor :(.
 #108881  od dudilek
 před 9 lety
Nuž, ty máš problém pochopiť písaný text :)

V pro verzii bol zároveň editor obrázkov aviary, vo free nie je ani pre vip.
 #108886  od dudilek
 před 9 lety
No a toto je hláška, ktorú dostaneme v pro verzii...dávam to sem cez free verziu.

Obrázek
 #111228  od dalid
 před 9 lety
Ahojte, len pre kontrolu - chodia vám notifikácie na tapatalku na sledované témy?? Dík za info.
 #111231  od dkalina
 před 9 lety
Ne, tak nak na to obcas upozornim, chvilku to jde a pak zase ne :(

Mi4 MIUI v.6
 #111237  od dalid
 před 9 lety
ach jo.. jeden čas už mi to chodilo, ale už dlhšie nič... dík za info.

Odoslané z MI 4W
 #113117  od dkalina
 před 9 lety
Kdyz jsem odesilal prispevek z pocitace a nabehly mi tam zase ty vselijaky znaky, rekl jsem si jupiii, uz zase budou chodit notifikace z Tapatalku. A taky ze jo, diky ;)

Mi4 MIUI v.6
 #114239  od ingbrzy
 před 9 lety
hmm.. nic sa nemenilo... preinstaloval som aj plugin a stale nejde... mozno problem na strane Tapatalku...

EDIt: uz ok...
 #115222  od Comby
 před 9 lety
U mňa Tapatalk viacmenej nepoužitelný. Na 90% prípadov prvý prístup do nejakej témy skončí hláškou "nepodarilo sa pripojiť..." Na druhý pokus sa do témy dostanem. Takisto keď chcem vložiť príspevok, tak až na druhý pokus a potom tu mám aj dva príspevky.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat