#16192  od pribik
 před 10 lety
pise mi to chyba pri nacitani stránky a neco to porad nacita.
 #16193  od ingbrzy
 před 10 lety
chyba u teba.... skus restartovat router...
 #16195  od pribik
 před 10 lety
restartoval jsem router i odebral sit a znova pripojil k routru a porad mi nejde otevrit ta stranka. Da se nekde jinde stahnout ten zip. abych si to rucne aktualizoval?


telefon mi tu aktualizaci najde, rozkliknu ji, dam stahnout (368), a pak to jen pise "cekani na internetove pripojeni"
Naposledy upravil(a) pribik dne 31 Aug 2013, 12:25, celkem upraveno 1 x.
 #16197  od ingbrzy
 před 10 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #16200  od pribik
 před 10 lety
Stazeno, aktualizováno, Děkuji.  :D
 #16202  od Babda
 před 10 lety
SGS2 přes OTA aktualizováno zatim bez problému.

SGS2 Babda Tapatalk~4
 #16208  od pizuu
 před 10 lety
[quote="pizuu"]
Prestalo mi fungovať zapisovanie do /system. Vsetky povolenia mam OK. Skušam este stiahnuť ROM manualne a flashnuť cez .zip
[/quote]
Root predsa len funguje, pravdepodobne chyba bola v aktualizovanej apk ES File Explorer, nahodil som staršiu verziu...
 #16210  od Victor
 před 10 lety
Schválně jsem teď aktualizoval ES File Explorer na poslední verzi a na ROMce 3.7.12 není s rootem problém. Možná to bude chtít jen smazat data aplikace a nastavit znovu.
 #16212  od pizuu
 před 10 lety
@victor
To som robil ako prvé... nepomohlo.

Mi2 32GB (tapatalk)
 #16264  od Mart78
 před 10 lety
Proč se mi místo čísla u zprávy nezobrazí jméno? Když je to číslo s +420 a já v kontaktu to mam bez toho tak se mi to neslouci, musim upravit kontakt. Mam pocit ze to nedělalo, ale dělalo mi to už na 23.verzi. Viz. Posledni dvě konverzace - stejný kontakt
Obrázek

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #16265  od ingbrzy
 před 10 lety
V nastaveni kontaktov daj zlucit duplicitne kontakty...

~Tapatalk 4~
 #16266  od Mart78
 před 10 lety
To jsem dělal, kontakty mám v pohodě, problem je jen v smskach, proste jak v tom kontaktu nemam předvolbu tak to dělá toto

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #16269  od ingbrzy
 před 10 lety
Kontakt mas bez predvolby a sms pride s predvolbou..  Sms sa tak tvari ako z ineho cisla...  Musis mat kontakty ulozene s predvolbou...  Ak sa ti to nechce manualne opravovat,  mozes pouzit na to app..  Presny nazov si nepamatam..  Uz sa to tu riesilo..  Pouzi vyhladavanie...



~Tapatalk 4~
 #16271  od Mart78
 před 10 lety
Diky chlapi, ja jen nechapal proc se to tak tváří, přitom když rokliknu tu sms s předvolbu a kliknu na ikonu kontaktu tak to najde ten správný bez předvolby.. Nicméně čísla si opravím :-)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #16278  od vodopadek
 před 10 lety
Tak parada po dnesni aktualizaci mam vse v anglictine a v jazykach je jen cinstina a anglictina wtf?

Sent from my MI 2 using Tapatalk 2
 #16280  od ingbrzy
 před 10 lety
stiahol si si anglicku verziu... nie multilang s CZ/SK..


tu je priamy odkaz...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
alebo
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #16281  od Vavroch
 před 10 lety
Jel jsi pres OTA ci manualne ? To vypada ze jsi nainstaloval nespravnou verzi ROM, respektive jinou nez multilang.
 #16285  od vodopadek
 před 10 lety
jo dik za nakopnuti.. moje blbost jsem se nejak ukliknul.. resim tu nejaky problemy na jinym kompu nez svym a pritom aktualizuju a nedavam pozor :-) dik uz sosam spravnou..
 #16297  od lampa
 před 10 lety
OTA mi ukazuje verzi 3.8.29, tady je 3.8.30. Jaka verze je teda posledni ?
 #16298  od ingbrzy
 před 10 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #16299  od lampa
 před 10 lety
Posledni dobou se nedari
 #16302  od easy
 před 10 lety
Čaute chalani,mám problem s jedným kontaktom,keď ho chcem zobraziť,tak mi spadne.Mám tam iba meno,číslo v tvare 0905xxxx,mail a fotku z FB.Neviete čím to môže byť?

Odoslané z môjho MI 2 pomocou Tapatalk 4
 #16304  od Victor
 před 10 lety
Smaž ho a zadej znovu. Něco se asi kouslo. Nepředpokládám, že by to udělalo znovu.
 #16372  od Atee
 před 10 lety
Ahoj,

po aktualizaci se mi chova divne google klavesnice..........stav pred ( moznost psani tahem, prijemne autokorekce a navrhy...atd) stav po. I pres nastaveni sa neopravuje text a nenabízi navrhy a nejde psat tahem....?????

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat