[Oznamenia]
 #182543  od ShuraK
 před 8 lety
pherynk píše:Myslím, jako nový účastník, že třídění fóra je dost nešťastné pro mne na hledání příspěvků. Uvítal bych členění podle telefonů od počátku. Nemohu najít, jak upgradovat můj xiaomi redmi telefon, jehož aktualizaci jsem zanedbal.
Zřejmě to někomu tak vyhovuje... nebo jde jen o zvyk.
Když vyjde nová týdenní ROM tak veškerá informace (možná i chaotická) od všech uživatelů je v jednom vlákně (odkazy na stahování ROM také). V tématech k zařízení je minimum použitelné informací (soudním podle MiPad vlakna).
Podle mě problém je v tom, že administrátor fóra a Developer ROM je stejná osoba. Dělat dvě práce najednou stejně dobře nejde. Developer má řešit skutečně technické věci okolo vývoje a funkčnosti zařízení, chybějící zde administrátor má přesouvat články "OffTopic" do příslušných témat, resp. mazat balast a napovídat členům fóra jak se správně příště ptát a td.
Já osobně respektují stav jaký je a obdivují lidí které tomu věnují tolik svého času.
 #182544  od ingbrzy
 před 8 lety
To by bolo kazdy tyzden 16 novych vlakien s novou verziou MIUI kde by sa riesilo to iste.. Takto je prioritna diskusia o aktualnej miui verzii a specificke otazky sa postuju uz do jednotlivých sekcii.. Mozno je to inak ako na inych forach kde ste zvyknutí chodit ale toto je forum hlavne o MIUI... Tato koncepcia tu je uz 4 roky.. Zvyknes si na nu aj ty.. :-)

~Tapatalk~
VMach3, Posix, doliva se to líbí
 #182545  od j.jusko
 před 8 lety
Podla mna by stacilo keby mal kazdy v podpise typ telefonu.Vidim ze niekto pise o nejakom.probleme a hned viem na akom telefone.Myslim ze tyzdenna rom moze na jednom fungovat super a na druhom nie.

Odoslané z X98 Air 3G(C6J6) pomocou Tapatalku
kaspy se to líbí
 #183575  od lukbe
 před 8 lety
V poslední době když se chci dostat na forum vidím tuto hlášku:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Čím to je ?
 #183616  od mato99
 před 8 lety
hmm..
ingbrzy píše:hosting ma v poslednej dobe problem s navstevnostou cca 300k/mesiac a odporucili nam zaplatit si dedikovany server ktory by to zvladal bez problemov... na ten ale nemame ak chceme udrzat forum bez google reklamy.. :/
a keby ste zmenili hosting? ved na tych x-userov co tu byva netreba ziadny blade server..
 #183644  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Včera večer mi fórum nacitalo asi na 10 pokus a stále to padalo
 #183647  od jasix
 před 8 lety
Včera jsem na toto koukal po cely den. Zda se ze server uz nedostacuje narokum fora...

A stark distribution by nevedel pomoci jakozto jediny a vyhradni distributor xiaomi telefonu se zdejsi rom?

;)
Reklama od googlu, to by prece nejvic uskodilo jim kdyz by se to tady hemzilo reklamou na konkurencni shopy.... Ja radeji s reklamou, nez cely den koukat na error
Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #184672  od jiri.mrazek
 před 8 lety
Nevím u koho máte hosting ale já osobně vlastním hosting u spol. Wedos (varianta nolimit extra) návštěvnost denně 7000 web a až 11000 fórum a zatím absolutně bez problémů. :)
 #188320  od kasper
 před 8 lety
pořad se tu objevuje chybové hlášení při načítaní fóra, odeslaní příspěvku poslaní soukromé zprávy
nevím u koho mate hosting já mohu použivám tento hosting Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť je to levné ,ale kvalitní myslím si ,že VPS by v pohodě fórum zvládlo s přehledem
 #190558  od atanasveronika
 před 8 lety
Dobrý den prosím jakém je rozdíl mezi stable verze a ta co aktualizujeme kazdej tejden protože ať dělám jaké koly aktualizace mně vše funguje jen jsem zvedavej jakto požár někomu něco nejde předem děkuji

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #190587  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Nepatri to sem.
Stable verzie su viac odladene ale starsie ako tyzdnove DEV verzie
 #190871  od ingbrzy
 před 8 lety
digitalmousecz píše:Mám na wedosu několik webů, i fórum s návštěvností cca. 3k denně a jede jak má. A fórum má aktuálně Celkem příspěvků 19643 • Celkem témat 100 • Celkem členů 233.
My mame navstevnost cca 300.000 za mesiac a na FTP okolo 10GB dat...

~Tapatalk Mi4W~
 #195386  od VMach3
 před 8 lety
Vypni si v nastavení profilu letní čas
 #195388  od VMach3
 před 8 lety
Na webu fóra, jestli přes PC nebo telefon je fuk

 #196748  od toox
 před 8 lety
Instaloval som 5.12 presne podla navodu, vsetko prebehlo v poriadku, ale neviem prejst aktivaciou micloud, tam sa to zasekne, ze chyba, teda nedostanem sa do uvodneho menu.
Dal som stabilnu 5.1 a ta bezi ok?
Xiaomi mi4c, co robim zle, resp nie je 5.12 problemova?
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat