#20459  od kjiri
 před 10 lety
Nevím jestli se to tady už někdy neobjevilo, ale když chci něco poslat přes bluetooth a mám ho vyplý, tak se mě to upozorní a zeptá se mě, zda ho chci zapnout. Dalo by se do nějaké budoucí aktualizace dodělat, aby se po odeslání souboru zas vypnul? vždy na to zapomenu.
 #20466  od pizuu
 před 10 lety
@zeek
Preveď go ex launcher na systemovu apk. Pri kazdej aktualizacii sa premazáva system nanovo...

Mi2 32GB (tapatalk)
 #20471  od Zeek
 před 10 lety
Na to bych předpokládám potřeboval rootnout tel.... no xiaomi už mám přes 3 měsíce,  každý víkend dělám update  ale teď poprvé mi to ex launcher takhle ukončilo...nechápu že prostě zmizela volba nastavit jako primární aplikaci...
 #20477  od sankero
 před 10 lety
Xiaomi mas rootlej uz z vyroby, jen si to pres nejakyho spravce preved do systemu
 #20478  od pizuu
 před 10 lety
Root si zapni v Povoleniach...

Mi2 32GB (tapatalk)
 #20479  od raddeekk
 před 10 lety
Ahoj, tipuju, že se poslední dobou do ČR a SR dostalo dost nových Xiaomi. Ona tomu pak o víkendu odpovídá i rychlost s stahování aktualizace.
Odkud se stahuje? Z místního hosringu? Po 310Mb to musí být solidní traffic.
Šlo by, aby se aktualizace stahovala přes nějaký externí odkaz? Kdyby se to stahovalo třeba z Google drive, ten by to určitě utáhl.
 #20480  od ingbrzy
 před 10 lety
OTA sa stahuje z Xiaomi serverov v Cine kde nasu ROM uploadujeme..  Zial uz neumoznuju pouzivat nase servre... Ak sa ponahlas,  mozes si aktualizaciu stiahnut z odkazu v prvom prispevku..  Je to rovnaky subor...


~Tapatalk 4~
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 30 Zář 2013, 07:44, celkem upraveno 1 x.
 #20515  od ujoslav
 před 10 lety
Na ten update na 4.2 resp 4.3 sa dosť tesím.
Síce nadstavba MIUI má kopec vylepšení, ktoré výborne dopĺňajú holý (a dosť neschopný) Android, ale hlavný prínos vidím v podpore nových technológií, ktoré sú súčasťou Androidu (OpenGL ES 3.0, Bluetooth Smart, práca s notifikáciami v lište a pod.).
Novinky v Androidoch:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #20533  od MiKhan
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
OTA sa stahuje z Xiaomi serverov v Cine kde nasu ROM uploadujeme..  Zial uz neumoznuju pouzivat nase servre... Ak sa ponahlas,  mozes si aktualizaciu stiahnut z odkazu v prvom prispevku..  Je to rovnaky subor...


~Tapatalk 4~
[/quote]
Jak zjistím, že ROM přes OTA z čínských serverů je "multilang" verze? Kromě malého komunisty a rozsypaného čaje na úvodní obrazovce tam moc informací nebylo.

Sent from TapaPlaudern on Mi2S
 #20534  od ingbrzy
 před 10 lety
ak mas nainstalovanu nasu verziu, cez OTA dostanes jedine nasu novu multilang verziu... :)
 #20537  od Newman81
 před 10 lety
Updater mi nabízí pouze přechod na verzi 3.9.20, čím to? Aktuálně běžím na 3.9.13.
 #20538  od ingbrzy
 před 10 lety
ked nainstalujes 3.9.20, ponukne ti 3.9.27... :)
 #20540  od Newman81
 před 10 lety
A nebylo to dřív nastavené na dva týdny? Nevadí, stáhnu to ručně, nebudu čekat 2x tak dlouho :)
 #20588  od Kyborg
 před 10 lety
S tymto updatom som nadmieru spokojny, zlepsil sa mi wifi signak a vydrz baterky.
...a mozno to je len placebo  ;D
 #20996  od KiwiFFC
 před 10 lety
Já sem objevil zase jednu zajímavost, která se týká budíku a jeho tématu.
První budík v pořadí, což je ten, který má nastaven nejnižší čas :), má vždy základní téma (slunečnou oblohu), a až ty další mají vzhled podle skutečně nastaveného tématu (používám téma Black Android v5).
Zkoušel jsem všemožně měnit témata v aplikaci "témata", mezi lokálními i online, ale vždycky je to tak, jak jsem to popsal...první budík má pořád základní téma.
Já osobně jsem tomu nikdy nevěnoval pozornost, protože používám většinou jen jeden budík na ráno, ale teď jsem potřeboval další dva přes den a všim jsem si toho jiného tématu u následujících budíků.
Co mám Mi2s (asi 3 měsíce), tak mám u budíku pořád tu oblohu, takže to je asi multiverzionální :) problém.
Máte někdo to samé?
 #20997  od ingbrzy
 před 10 lety
teraz som si dal 3 budiky za sebou s predvolenou temou black android.. vsetky mali temu black android..
 #21005  od KiwiFFC
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
teraz som si dal 3 budiky za sebou s predvolenou temou black android.. vsetky mali temu black android..
[/quote]

Myslím, že by to mohlo mít něco společnýho s nastavenou melodií, protože když v budíku nastavim defaultní melodii nebo žádnou, tak je to OK, ale když vyberu něco z ostatních co mám v paměti, tak je tam ta obloha :)
 #21084  od pizuu
 před 10 lety
Odpoved si uz dostal v inom vlákne. V Číne je sviatok, nová verzia bude až další piatok...
 #21086  od WerakuluS
 před 10 lety
Mám dotaz. Nevím od které verze, ale přestalo mi jít posílání fotek do TV.

Šlo mě to tak, že při prohlížení v telefonu jsem dal odeslat do TV a projížděl jsem fotky tam.

Teď mi to nejde dokonce začalo blbnou i odeslání videa z youtube.

Nemá někdo podobné problémy? Televize LG 42LM660S.

Jo a jak funguje WiFi displej?
Naposledy upravil(a) WerakuluS dne 05 Říj 2013, 13:14, celkem upraveno 1 x.
 #21097  od Slik
 před 10 lety
Zdravim. Chcem skusit tuto ROM.
Ktoru ROM z linku na prvej strane mam stiahnut?
Je tam info ze anglicku a potom jazyk... U HTC ONE X je len jeden link.
Ako to je?
 #21098  od ingbrzy
 před 10 lety
podla navodu na prvej strane...
 #21100  od pizuu
 před 10 lety
@Slik
Stiahni ROM pre tvoj telefon, obsahuje uz CZ SK jazyk a postupuj podla navodu na 1. strane...
 #21108  od nob
 před 10 lety
[quote="WerakuluS"]
Mám dotaz. Nevím od které verze, ale přestalo mi jít posílání fotek do TV.

Šlo mě to tak, že při prohlížení v telefonu jsem dal odeslat do TV a projížděl jsem fotky tam.

Teď mi to nejde dokonce začalo blbnou i odeslání videa z youtube.

Nemá někdo podobné problémy? Televize LG 42LM660S.

Jo a jak funguje WiFi displej?
[/quote]

Zkus Google play: Skifta ,nebo  imediashare

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk 4
 #21114  od WerakuluS
 před 10 lety
Díky za radu.  Posílání videa,  fotek atd už jde...  Jen teda stále nejde promítání obrazovky telefonu do TV.  Našel jsem ti na fóru,  že Na LG TV musí být LG telefon asi.  Takže pokud není nějaká jiná možnost tak to nerozjedu.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk [url=http://'http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat