#22562  od ingbrzy
 před 10 lety
MIUIv5 3.10.18 CZ SK

HTC Sensation
HTC Desire HD
HTC Desire S
HTC Evo 3D
HTC HD2
HTC One S
HTC Incredible S
Samsung Galaxy Note N7000
Samsung Galaxy S4 9505
Samsung Galaxy S i9000
Sony Xperia Arc S LT18i
Sony Xperia S
Sony Xperia T
Sony Xperia NEO V
LG Optimus Black
LG Optimus 2X
LG Optimus 4X P880
LG Optimus L9 P760
Motorola RAZR XT910
Google Nexus S
Google Nexus 4
Newman N2
ZTE V970
ZTE V987
ZTE V967S
Huawei G300 U8818/U8815
Huawei Ascend P6
Huawei Honor 2
Lenovo A830


INŠTALÁCIA
(Ak prechádzate z inej ROM ako MIUIv5, je nutné full wipe/factory reset)
- najskôr nainštalovať  Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Potom  Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- REBOOT
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (nový menší balíček len pre MIUI s Androidom 4.2.x)

Nezabudnite, že OTA môžete získať aj cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť priamo v telefóne.... :)
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 20 Říj 2013, 22:26, celkem upraveno 1 x.
 #22563  od Christsize
 před 10 lety
Proč je tady v seznamu Nexus S, když na těch stránkách (AJ ROM a multilang) nejsou linky ke stažení pro něj?
 #22564  od ingbrzy
 před 10 lety
bude trochu neskor...
 #22566  od Dodozv
 před 10 lety
Na zozname jej aj Galaxy Notes N7000. Ale po kliknuti na odkaz ho tam nevidím :-(
 #22567  od ingbrzy
 před 10 lety
goo.im server spadol... ked nabehne, bude tam n7000... :) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #22568  od Haldy
 před 10 lety
Ahoj. Diky za port pro Newmana N2. Jen se zeptam, jestli je normalni, ze se pri aktualizaci smazou vsechny data. Obnoveni pres zalohovaci tool v MIUI sice funguje docela dobre, ale myslel jsem, ze se ma formatovat jen /system partition - stejne tak to to vypisuje i v recovery (o formatovani /data partition se tam nic nevypisuje). Zkousel jsem uz ruzne verze MIUI a u vsech se to chova stejne  :(. V FAQ sekci rozvnez pisete, ze update se instaluje bez wipe /data partition.
Jeste dodam ze update provadim presne jak popisujete: Eng ROM & langpack, reboot a pak GAPPS.
 #22569  od ingbrzy
 před 10 lety
mirrors kym goo.im nenabehne Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Haldy
zaujimave.. nemalo by sa to takto chovat... pozriem sa na to...
 #22574  od ingbrzy
 před 10 lety
mirrors kym goo.im nenabehne Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #22586  od Scat
 před 10 lety
Lenovo P780 už není ani "později" :( Vypadlo definitivně, nebo na tom někdo pracuje?
 #22587  od ingbrzy
 před 10 lety
pracujeme... :)
 #22591  od stanley210
 před 10 lety
Tak koukám,že Ascend P6 je už mezi neofficiálními,díky ;)
Naposledy upravil(a) stanley210 dne 20 Říj 2013, 14:19, celkem upraveno 1 x.
 #22592  od stanley210
 před 10 lety
Server pro Gapps pro 4.2.+ je offline,můžu použít z minulé verze??
Naposledy upravil(a) stanley210 dne 20 Říj 2013, 14:25, celkem upraveno 1 x.
 #22596  od czedison
 před 10 lety
Při instalaci language mi to vyhazuje chybu:

mount() expects args, got 1
E:Error in /sdcard/miuiandroid_lang...zip
(Status7)
Instalation aborted

Počítám, že se jedná o chybu s interní a externí pamětí, protože pokud to nahodím bez tohoto balíčku tak nemám přístup na sd kartu.
Všechny custom romky totiž vypínají interní paměť a nahrazují ji sd kartou.

Telefon ZTE V970
 #22617  od StenlyB
 před 10 lety
[quote="Haldy"]
Ahoj. Diky za port pro Newmana N2. Jen se zeptam, jestli je normalni, ze se pri aktualizaci smazou vsechny data. Obnoveni pres zalohovaci tool v MIUI sice funguje docela dobre, ale myslel jsem, ze se ma formatovat jen /system partition - stejne tak to to vypisuje i v recovery (o formatovani /data partition se tam nic nevypisuje). Zkousel jsem uz ruzne verze MIUI a u vsech se to chova stejne  :(. V FAQ sekci rozvnez pisete, ze update se instaluje bez wipe /data partition.
Jeste dodam ze update provadim presne jak popisujete: Eng ROM & langpack, reboot a pak GAPPS.
[/quote]
Co si pamatuju, tak změna nastala cca. na konci srpna, asi prvni zařijový update mi smazal vsechny uzivatelska data jak popisuje Haldy, a dalsi updaty  se chovají podobně. Díky za prověření.
 #22622  od hobos
 před 10 lety
Ahoj, zkoušel jsem stahnout balíčky pro HONOR 2 U9508 a u obou mi NOD hlásí trojského koně a teď nevím, jestli je to nodem nebo jestli to tam opravdu je. Nezkoušel to někdo ? Díky. 
 #22626  od ingbrzy
 před 10 lety
akeho..?
 #22632  od mar72
 před 10 lety
Mohu potvrdit :

20. 10. 2013 12:00:41 HTTP filtr soubor Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť varianta infiltrace Android/TrojanDownloader.Adload.B trojský kůň
 #22635  od ingbrzy
 před 10 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

falošný poplach.. :)
 #22639  od stanley210
 před 10 lety
Můžu tedy použít gapps z minulé verze?Odkaz mi stále nejde otevřít,stále hlásí server offline...
 #22640  od ingbrzy
 před 10 lety
gapps sa nemenia... mozes pouzit z minulej verzie...

@Christsize
o 5min bude langpack... :)
 #22648  od ingbrzy
 před 10 lety
Christsize

Nexus S je uz tam.. :)
 #22664  od stanley210
 před 10 lety
Tak na HW-P6 nefunguje,po instalaci se stále dokola restartuje.Zkoušel jsem to třikrát a pořád to samé.Minulá verze naběhne v pohodě,tak kde může být problém??

edit: Koukám,že na XDA už píšou,že nefunguje... nechápu,že vydaj něco,co nikdo nevyzkouší... tak teď zas všechno odznovu.
Naposledy upravil(a) stanley210 dne 20 Říj 2013, 20:39, celkem upraveno 1 x.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat