#23175  od ingbrzy
 před 10 lety
MIUIv5 3.10.25 OFFICIAL CZ SK
Obrázek

Xiaomi Mi2 (OTA)
Xiaomi Mi2S (OTA)
Xiaomi Mi2SC (OTA)
Xiaomi Mi2A (OTA)
Xiaomi Mi3 Tegra4
Xiaomi Hongmi (Red Rice)


DOWNLOAD a inštalácia cez OTA alebo manuálne (Pre Xiaomi telefóny sú Gapps už priamo v ROM)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


- Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Samsung Galaxy S II (OTA)
Samsung Galaxy S III (OTA)
Samsung Galaxy Note 2
HTC One X (OTA)
Google Galaxy Nexus (OTA)
OPPO Find 5
Meizu MX2
Lenovo S820

 
DOWNLOAD a inštalácia cez OTA alebo manuálne
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- REBOOT
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (nový menší balíček)
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (nový menší balíček len pre Galaxy Nexus a Lenovo S820)

- Po inštalácii cez OTA je potrebné nainštalovať ešte Gapps osobitne (sú stále rovnaké, nie je nutné ich sťahovať s každým updatom)..

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždňa Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)


UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komerčné účely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
 #23187  od lukbe
 před 10 lety
Když chci smazat nějaké téma, např s upravenýma ikonama tak tam je jen použít, ale koš nikde nevidím. Nicméně když se klikne vedle použít tak to nabídne možnost smazat .. ale ten koš tam mohli nechat :)
 #23188  od ingbrzy
 před 10 lety
rozklikni temu a potiahni nahor...
 #23189  od lukbe
 před 10 lety
Dobrý no :-) dik moc...

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #23191  od MiKhan
 před 10 lety
Jsem trochu zmaten z názvů verzí: "miuiandroid_multi_aries_jb-3.10.11" a "miuiandroid_lang_aries-3.10.25". Jedná se o tutéž záležitost? Nebo jsem posledně stáhnul jinou variantu? (Flashuji přes CWM.)
 #23192  od ingbrzy
 před 10 lety
Jedna sa o to iste...  lang ma nazov kvoli goo.im serveru...

~Tapatalk 4~
 #23197  od mishel
 před 10 lety
Po týdenní aktualizaci telefon nechce naběhnout a na displeji svítí pouze logo MI. Už ta aktualizace vypadala nějak jinak, nezačalo to stahovat ten soubor co má cca 300Mb
 #23198  od ingbrzy
 před 10 lety
A co stiahlo? ktory relefon?

~Tapatalk 4~
 #23199  od mishel
 před 10 lety
Telefon je MI2S a co to stahovalo nevím, trvalo to tak půl minuty a pak klasický restart.
 #23200  od ingbrzy
 před 10 lety
Cez OTA aktualizaciu?
Prepni sa do druheho systemu,  stiahni z netu a nainstaluj este raz...

~Tapatalk 4~
 #23201  od mishel
 před 10 lety
Aktualizoval jsem přes OTA, Jak se můžu přepnout do druhého systému, moc se v tom nevyznám.
 #23203  od ingbrzy
 před 10 lety
Vypni telefon..  Zapni ho podrzanim hlasitosti nahor + zapinanie..  Zvol English - reboot - reboot to system (ten kde nepise latest)

~Tapatalk 4~
 #23207  od Malkar
 před 10 lety
rád bych se zeptal,pokaždé když to chci aktualizovat,tak mě to hodí do CWM kde mi to napíše error a installation aborted...telefon zopo zp950+,může být chyba v tom,že to dělám někde blbě?vše se snažím dělat podle návodu.
 #23208  od ingbrzy
 před 10 lety
Je to mozno tym,  ze pre zopo nemame ziadnu ROM...

~Tapatalk 4~
 #23209  od Malkar
 před 10 lety
ROMku od Vás nemám,jen češtinu,ale jeslti mi to nabízí OTA aktualizace,tak by se teoreticky měli dát naistalovat ne?
 #23210  od ingbrzy
 před 10 lety
Neviem kto je autorom tvojej rom a ako to ma nastavene..  Skus pozriet tam odkial si ju stiahol...

~Tapatalk 4~
 #23212  od petr
 před 10 lety
Ahoj všem fanouškům značky XIAOMI na Tapalku jsem se dočetl o UPOZORNĚNÍ PRO OBCHODNÍKY

Dovolte mě abych reagoval jak někoho může napadnout pro boha ,že Vám někdo bez dovolení nabízí češtinu nebo slovenštinu
a ještě natom vydělává.Tohle prostě nemohu pochopit.Sám jsem si zkoušel v minulosti ještě v začátku co je to za práci udělat
třeba v aplikaci češtinu natož celý telefon.Ten kdo to nedělal prostě nemůže nikdy pochopit co to sežere času a podobně.Děkuju
za pochopení už jsem musel alespoň tak reagovat ahoj všem Petr M. :'(
 #23224  od Kubahb
 před 10 lety
Ta rychlost pres OTA je vazne zalostna 20-60 K/s .. Ale co se da delat ..
 #23226  od petrik
 před 10 lety
:) stáhnout odsud z fóra a flashnout...nééé  :)
 #23227  od ingbrzy
 před 10 lety
Kludne si to mozes stiahnut manualne odtial..  Je to ten isty subor...

~Tapatalk 4~
 #23233  od Llord
 před 10 lety
Zdravím, lze přeskočit z 3.10.11 rovnou na 3.10.25? Je potřeba nějaký wipe, či stačí jen v Recovery spustit instalaci? Je potřeba znovu instalovat Gaps?
 #23234  od ingbrzy
 před 10 lety
Mozes priamo..  Staci len wipe cache...  A gapps ak nemas Xiaomi...

~Tapatalk 4~
 #23236  od Llord
 před 10 lety
Díky za odpověď....zapomněl jsem se zmínit že mám Samsung Galaxy SII...:-)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat