[Staršie týždňové verzie]
 #276036  od Jarus 155
 před 7 lety
pajinek
Takže když klikneš v tom menu (žluté tabulce) na tlačítko recovery, tak se spustí TWRP recovery nebo ne? Nebo je na displeji obrázek telefonu s kabelem?
Edit - ta tabulka (boot menu) je i u telefonů, které mají uzamčený bootloader.
Pěkný postup co a jak je např. tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ... i-3-3-pro/

Děkuji za pěkný odkaz(je pro mne začátečníka lépe srozumitelný než ten na začátku redmi3) je to nějaký jednoduší způsob jak tam dostat zdejší CZ ROM.
A ještě jeden dotaz můžu tam dát týdenní nebo i stabilní dle toho odkazu?
Děkuji.
 #276078  od jirka01
 před 7 lety
Zdravím,

chtěl bych se zeptat přešel jsem z týdenní verze na stabilní a mam nyní v mobilu (Mi4) MIUI 8.1.3.0. stabilní. Má otázka tedy zní, zda to je poslední možná aktualizace a nebo něco mi jde špatně? Jak často jsou aktualizace a to už budu moc aktualizovat přes aplikaci "Aktualizace"? Nebo jak to teď celý bude fungovat? Jsem víceméně začátečník :/

Díky za rady :)
 #276086  od jirka01
 před 7 lety
Super díky moc. Sice už mam druhý telefon od xiaomi, ale tyhle věci moc nechapu :D tak vždycky jedu podle návodů :D tak to jsem rád, že je všechno ok. Díky :)
 #276102  od Jarus 155
 před 7 lety
Jarus 155 píše:pajinek
Takže když klikneš v tom menu (žluté tabulce) na tlačítko recovery, tak se spustí TWRP recovery nebo ne? Nebo je na displeji obrázek telefonu s kabelem?
Edit - ta tabulka (boot menu) je i u telefonů, které mají uzamčený bootloader.
Pěkný postup co a jak je např. tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ... i-3-3-pro/

Děkuji za pěkný odkaz(je pro mne začátečníka lépe srozumitelný než ten na začátku redmi3) je to nějaký jednoduší způsob jak tam dostat zdejší CZ ROM.
A ještě jeden dotaz můžu tam dát týdenní nebo i stabilní dle toho odkazu?

Mám ještě jeden dotaz,po rozbalení té čínské RAM nemohu najít dle návodu výše zmíněný soubor nad složkou viz příloha:
7.Spusťte program MiFlash, vlevo nahoře klikněte na Browse a najděte cestu k rozbalenému čínsko-anglickému systému. Pozor! Nevybírejte přímo složku „Images“, ale přesně tu jednu složku nad tím, bude to něco jako „ido_xhdpi_images_6.xxxx…“ a dejte OK. Dole uprostřed zvolte „Flash all“. Vpravo nahoře zvolte „Refresh“ a měli byste v seznamu vidět jedno připojené zařízení na portu COMx (nějaké číslo). Pokud tomu tak je, zvolte „Flash“ a počkejte klidně i 10 minut na nahrání softwaru do telefonu. Do té doby nedělejte nic ani s počítačem ani s telefonem! Nic neodpojujte! V této fázi můžete telefon odpravit do věčných lovišť.
Děkuji.
Omluvte mě těmito dotazy ale nerad bych něco podělal.
 #276174  od kanour
 před 7 lety
Chtěl bych stáhnout stable verzi na Xiaomi Redmi Note MTK- MIUIv8.1 (lcsh92_wet_jb9),ale bohužel odkaz nefunguje. Dá se stáhnout jinde,nebo jej nahodit znovu. Díky

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #276249  od kanour
 před 7 lety
Jen mi to neslo stáhnout, z prvni stránky kde je odkaz pro můj telefon

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #276382  od Teus17
 před 7 lety
Chci se zeptat jestli už někdo z Vás stahoval nejnovější STABLE verzi na MI4 z Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť?
Vyplatí se přejít z 8.1.3.0 a funguje vše v pohodě?
 #276393  od vecerapl
 před 7 lety
Mám Redmi 3S LTE a přes APK v mobilu "Aktualizace" mně to píše, že není žádná dostupná nová verze. Navštivte miuios.cz/rom
V mobilu přitom mám: MIUI Global 8.1 | Stabilní | 8.1.1.0 (MALMIDI).

Zde na webu pro Xiaomi Redmi 3S/3X je už verze 8.1.5.0. Mám takový pocit, že ty aktualizace se v mém telefonu snad berou pro Xiaomi Redmi 3 / PRO, kde je verze právě 8.1.1.0

Jak to vlastně je, funguje?
 #276411  od pajinek
 před 7 lety
Ty máš Global Stable ROM, ta je ke stažení tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Místní Stable ROM ale vychází z China Stable ROM, ta má trochu jiné číslování... Ověřit si to můžeš tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Místní ROM nemá s Global ROM nic společného, i když si to většina uživatelů myslí.
 #276530  od jirka01
 před 7 lety
mipe píše:Poslední na Mi4 je 8.1.4.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Díky za odkaz a to je normální aktualizace v čj? :)
 #276561  od Jarus 155
 před 7 lety
Jarus 155 píše:pajinek
Takže když klikneš v tom menu (žluté tabulce) na tlačítko recovery, tak se spustí TWRP recovery nebo ne? Nebo je na displeji obrázek telefonu s kabelem?
Edit - ta tabulka (boot menu) je i u telefonů, které mají uzamčený bootloader.
Pěkný postup co a jak je např. tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ... i-3-3-pro/

Děkuji za pěkný odkaz(je pro mne začátečníka lépe srozumitelný než ten na začátku redmi3) je to nějaký jednoduší způsob jak tam dostat zdejší CZ ROM.
A ještě jeden dotaz můžu tam dát týdenní nebo i stabilní dle toho odkazu?
Děkuji.
pajinek děkuji,tak jsem to včera dal.Dle toho odkazu cos mi poslal.Odemknutí přišlo za tři dny,SMS nepřišla!U odemikání je potřeba mít vloženou simku,poprvé mi to nešlo odemknout bez simky.
pajinek se to líbí
 #276692  od Graddy
 před 7 lety
Mam taky problem s aktualizáciou na r3pro 8.1.1.0, ked dam v hociktorej apke napr zdieľať cez inu apku ako messenger kliknem, ze cez messenger a nic sa nespustí

Odoslané pomocou Xiaomi Redmi 3 Pro MIUI 8.0.1.0
 #276753  od Fredouch
 před 7 lety
Ahoj. U stable CZ verze 8.1.2.0 (LHCJNDI) na Xiaomi REDMI 2 2gb mi zřejmě špatně funguje LED notifikace. Při události, která by měla být notifikována, LED pouze krátce problikne. Stejně tak neproblikává při nízkém stavu baterie. Ale při nabíjení notifikuje normálně. Setkal se s tím už někdo?

Edit: přešel jsem z předchozí cz stable verze 8.0.x kde notifikace fungovala korektně. Po přechodu jsem dělal wipe dalvik a cache.

Edit2: tak je to zajímavější. Zmeškaný hovor notifikuje normálně, ale SMS a ostatní události s tím je problém.

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #276780  od mipe
 před 7 lety
Ahoj, 8.1.4 ještě není česká. Snad ji místní borci časem přeloží a upraví:-)

Tímto jím děkuji.

jirka01 píše:
mipe píše:Poslední na Mi4 je 8.1.4.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Díky za odkaz a to je normální aktualizace v čj? :)
 #276783  od PetoBB
 před 7 lety
Neviem najst Changelog 8.1.5.0 a tak neviem, ci ma zmysel aktualizovat z tunajsej Stable 8.1.1.0. Mam Redmi 3s aj s Root a upravenym zvukom. Skusal niekto tuto aktualizaciu?
 #277106  od Rogan28
 před 7 lety
Ahoj mam mi max 3/32 miui 8.1.4.0 global stable a chcel by som sa spytat ohladne denej tapety na zamykacej obrazovke. Ked si ju chcem nastavit tak nemam tam ziadne moznosti ako nastavit aktualizaciu obrazkov respektive ani interval zmeny ako som to videl ked na screnshotoch ked som to hladal nete.
 #277167  od wiretwo
 před 7 lety
Můžu se zeptat, lze tuhle stable verzi nahrát přímo přes aplikaci Aktualizace > vybraz ZIP z uloziste? Je zde už podpora českých znaků pro T9 v dialeru?
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat