STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
111
93%
NIE
8
7%
 #278673  od riman22
 před 7 lety
ScArSVK píše:Funguju vam denne tapety? Mam to zapnute, kategorie zvolene, ale nejde to ani s jednym intervalo. Mi5
Na A7 to nešlo ani mne dookola sa menili len dve tapety.
 #278674  od Darei
 před 7 lety
riman22 píše:
ScArSVK píše:Funguju vam denne tapety? Mam to zapnute, kategorie zvolene, ale nejde to ani s jednym intervalo. Mi5
Na A7 to nešlo ani mne dookola sa menili len dve tapety.
Potvrdzujem, idu len dve, mne konkretne "dieta s liskou" a "porsche", to som na stable 8.1.7.0
 #278677  od Petplny
 před 7 lety
Darei píše:
riman22 píše:
ScArSVK píše:Funguju vam denne tapety? Mam to zapnute, kategorie zvolene, ale nejde to ani s jednym intervalo. Mi5
Na A7 to nešlo ani mne dookola sa menili len dve tapety.
Potvrdzujem, idu len dve, mne konkretne "dieta s liskou" a "porsche", to som na stable 8.1.7.0
Jj...je to tak. A ještě pokud změníš téma....co nově stáhneš... tak nejdou notifikace da obrozovce
 #278691  od heronotheus
 před 7 lety
Stále se mi pravidelně odpojuje GPS signál při spuštěné navigaci, jde to nějak opravit, nebo je to chyba cz Rom? Mám nainstalovanou nejnovější Cz Rom 7.1.5

Zkoušel jsem faktory reset i wipe cash, dalvik, system,...

Tenhle návod mi na to nefunguje:

Ak chcete aby konkretna app bezala na pozadi musite jej povolit nasledovne..
(Nastavenia pre MIUI 8 6.6.30 a vyssie)
- Optimalizacia - Bateria - Setrenie baterie - OFF
- Optimalizacia - Bateria - Aplikacie - Vyber app ktoru chces - Ziadne obmedzenia
- Optimalizacia - Sprava autom. spustenia - Vyber app ktoru chcete

Dalej odporucam vypnut v Nastavenia - Dalsie nastavenia - Moznosti pre vyvojarov - Optimalizacia RAM - OFF

App je tiez dobre uzamknut v RAM:
- Spusti app
- minimalizuj
- otvor spravcu RAM
- potiahni ikonu app nadol
 #278692  od zednik.siderov
 před 7 lety
Dobrý večer mám takový problém pořád mě hlásí aplikace Facebook přestala fungovat mam mi 5 ČZ ROM a poslední aktualizace dase něco s tím udelat

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #278695  od pepa112
 před 7 lety
Kluci hledal jsem nenachazim, nakopnete me pripadne prosim odkazem , chtel bych jit s MI4C Global Stavil na tydenni CZ Miuios.cz verzi,asi nejakou starsi,tentokrat nevysla,,,jak na to? Normalne pres aktualizace? O odemknuti bootloaderu uz zazadano,,,diky
 #278697  od VMach3
 před 7 lety
Na instalaci CZ/SK rom máš přece Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť v sekci pro Mi4c
 #278699  od milousek73
 před 7 lety
zednik.siderov píše:Dobrý večer mám takový problém pořád mě hlásí aplikace Facebook přestala fungovat mam mi 5 ČZ ROM a poslední aktualizace dase něco s tím udelat

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Musíš odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Facebook. Dělá mi to po každé aktualizaci.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
 #278703  od zednik.siderov
 před 7 lety
milousek73 píše:
zednik.siderov píše:Dobrý večer mám takový problém pořád mě hlásí aplikace Facebook přestala fungovat mam mi 5 ČZ ROM a poslední aktualizace dase něco s tím udelat

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
Musíš odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Facebook. Dělá mi to po každé aktualizaci.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
Dekuji funguje to

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #278712  od XXX99
 před 7 lety
bakino píše:Nestretol sa niekto z problemom ze ked pusti mobilne data nabehne mu pekne 4G/LTE a po chvili sa to odpoji a prehodi sa to na H+ pripadne EDGE. Robi mi to aj na TELEKOM simke aj na 4Ka SIMke. Skusal som aj Factory reset ale nic.

Este doplnim mam Mi5S Plus 64GB verzia
Mam to iste na MI5S Plus (7.1.5)a ma to kopa dalsich na muiu.com. Robi to ale len na sim niektorych operatorov. Ale je ich dost. Tiez mam 4ku a tam to robi tak isto. Problem vyriesis tym, ze zo zalohy TWRP si vratis spat modem z predchadzajucej verzie 6.12.29

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #278749  od playman22
 před 7 lety
zdravím. stretol sa niekto s tým na mi3, že po nainštalovaní xposed mu prestal fungovať gmail? gplay funguje tak napol, apka sa otvorí, ale v hre sa nedá prepnúť na druhý účet. zároveň keď skúšam zapnúť gmail ani sa neotvorí a hneď padne, zároveň padne aj google play, aj ked s ním nič nerobím.. po aktualizovani na túto rom gmail funguje, ale po rootnuti a inštalácii xposedu už nie:
*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Build fingerprint: 'Xiaomi/cancro/cancro:6.0.1/MMB29M/7.1.5:user/release-keys'
Revision: '0'
ABI: 'arm'
pid: 27699, tid: 27699, name: ogle.android.gm >>> com.google.android.gm <<<
signal 11 (SIGSEGV), code 1 (SEGV_MAPERR), fault addr 0xe2e1a7b0
r0 e2e1a7b0 r1 719b1250 r2 71469560 r3 b4edfe10
r4 00000002 r5 00000002 r6 beb1fe80 r7 beb1fb30
r8 b4abc918 r9 00000010 sl 714fef00 fp b4ab55c0
ip beb1fe98 sp beb1fb20 lr b4731ee3 pc b4878804 cpsr 900b0030

backtrace:
#00 pc 001f6804 /system/lib/libart.so (_ZN3art11interpreter6DoCallILb0ELb0EEEbPNS_9ArtMethodEPNS_6ThreadERNS_11ShadowFrameEPKNS_11InstructionEtPNS_6JValueE+107)
#01 pc 000afedf /system/lib/libart.so (_ZN3art11interpreter15ExecuteGotoImplILb0ELb0EEENS_6JValueEPNS_6ThreadEPKNS_7DexFile8CodeItemERNS_11ShadowFrameES2_+24678)
#02 pc 001dc961 /system/lib/libart.so (_ZN3art11interpreter30EnterInterpreterFromEntryPointEPNS_6ThreadEPKNS_7DexFile8CodeItemEPNS_11ShadowFrameE+88)
#03 pc 003d999d /system/lib/libart.so (artQuickToInterpreterBridge+540)
#04 pc 000ead73 /system/lib/libart.so (art_quick_to_interpreter_bridge+34)
#05 pc 000e6601 /system/lib/libart.so (art_quick_invoke_stub_internal+64)
#06 pc 003db4af /system/lib/libart.so (art_quick_invoke_static_stub+162)
#07 pc 007fd08c [stack]
potrebujem trochu nasmerovať kde hľadať chybu. diky
 #278766  od pepa112
 před 7 lety
VMach3 píše:Na instalaci CZ/SK rom máš přece Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť v sekci pro Mi4c
Diky za nasmerovani :-)
 #278767  od Peder1905
 před 7 lety
riman22 píše:
ScArSVK píše:Funguju vam denne tapety? Mam to zapnute, kategorie zvolene, ale nejde to ani s jednym intervalo. Mi5
Na A7 to nešlo ani mne dookola sa menili len dve tapety.
Mne nejdú vôbec. Nič sa mi nemení :D

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku
 #278768  od Peder1905
 před 7 lety
XXX99 píše:
bakino píše:Nestretol sa niekto z problemom ze ked pusti mobilne data nabehne mu pekne 4G/LTE a po chvili sa to odpoji a prehodi sa to na H+ pripadne EDGE. Robi mi to aj na TELEKOM simke aj na 4Ka SIMke. Skusal som aj Factory reset ale nic.

Este doplnim mam Mi5S Plus 64GB verzia
Mam to iste na MI5S Plus (7.1.5)a ma to kopa dalsich na muiu.com. Robi to ale len na sim niektorych operatorov. Ale je ich dost. Tiez mam 4ku a tam to robi tak isto. Problem vyriesis tym, ze zo zalohy TWRP si vratis spat modem z predchadzajucej verzie 6.12.29

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mne to napr nerobí na telekome. Som v dedine 4G tu nemám samozrejme ale 3G pohoda, som v meste a 4G pohoda.

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku
 #278810  od štír
 před 7 lety
Tak z ničeho nic mi začaly opět chodit maily s oznámením na příspěvky u sledovaných diskuzí :-D
 #278811  od Peder1905
 před 7 lety
štír píše:Tak z ničeho nic mi začaly opět chodit maily s oznámením na příspěvky u sledovaných diskuzí :-D
Mne maily chodia sem tam ale upozornenie na notifikacnej listine mám stále :D

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku
 #278814  od mychuulka
 před 7 lety
Dobry den,
Chtela by Jsem poprosit o Pomoc.
Instalovala jsem aktualizaci na telefon, a po aktualizaci nejde odemknout. Furt se zamyka ta hlavni obrazovka.
Děkuji
 #278816  od Peder1905
 před 7 lety
mychuulka píše:Dobry den,
Chtela by Jsem poprosit o Pomoc.
Instalovala jsem aktualizaci na telefon, a po aktualizaci nejde odemknout. Furt se zamyka ta hlavni obrazovka.
Děkuji
Konkrétne akú aktualizáciu? Na aký telefón? Bola to aktualizácia vytvorená pre daný typ telefónu?

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku
 #278824  od mychuulka
 před 7 lety
Peder1905 píše:
mychuulka píše:Dobry den,
Chtela by Jsem poprosit o Pomoc.
Instalovala jsem aktualizaci na telefon, a po aktualizaci nejde odemknout. Furt se zamyka ta hlavni obrazovka.
Děkuji
Konkrétne akú aktualizáciu? Na aký telefón? Bola to aktualizácia vytvorená pre daný typ telefónu?

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku

Byl to aktualizace na xiaomi redmi note 3
Myslím že ano ale nejsem si jistá ale stalo ale jsem to na tute stránce verzi MIUI 8.2 7.1.5
Naposledy upravil(a) mychuulka dne 12 Led 2017, 12:23, celkem upraveno 1 x.
 #278825  od Peder1905
 před 7 lety
mychuulka píše:
Peder1905 píše:
mychuulka píše:Dobry den,
Chtela by Jsem poprosit o Pomoc.
Instalovala jsem aktualizaci na telefon, a po aktualizaci nejde odemknout. Furt se zamyka ta hlavni obrazovka.
Děkuji
Konkrétne akú aktualizáciu? Na aký telefón? Bola to aktualizácia vytvorená pre daný typ telefónu?

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku

Byl to aktualizace na xiaomi redmi note 3
Myslím že ano ale nejsem si jistá
A robili ste si to sama alebo pomocou automatickej aktualizácie? Ktorú ROM máte?

Odoslané z MI 5s Plus pomocou Tapatalku
 #278828  od ingbrzy
 před 7 lety
štír píše:Tak z ničeho nic mi začaly opět chodit maily s oznámením na příspěvky u sledovaných diskuzí :-D
Bol problem na hostingu.. uz vyrieseny... :)
štír, marekja, Dexer125 a 1 ostatní se to líbí
 #278843  od jogobelo
 před 7 lety
V tejto verzií mám dva problémy a to už som tu spomenul, že aj keď vypnem upozornenia o zmeškanom hovore na zamykacej obrazovke tak ich tam mám stále.
Druhý problém čo sa mi v starších verziach nestávalo je pri widgete počasia sa mi nezmení čas, už som aj odinštaloval aj vymzal komplét , na novo nastavil , ale problém stále pretrváva.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat