[Staršie týždňové verzie]
 #277168  od ingbrzy
 před 7 lety
wiretwo píše:Můžu se zeptat, lze tuhle stable verzi nahrát přímo přes aplikaci Aktualizace > vybraz ZIP z uloziste? Je zde už podpora českých znaků pro T9 v dialeru?
podpora SK/CZ T9 v dialeri samozrejme je..
nahras len po odomknuti bootloaderu a cez TWRP..
 #277176  od maries
 před 7 lety
Rogan28 píše:Ahoj mam mi max 3/32 miui 8.1.4.0 global stable a chcel by som sa spytat ohladne denej tapety na zamykacej obrazovke. Ked si ju chcem nastavit tak nemam tam ziadne moznosti ako nastavit aktualizaciu obrazkov respektive ani interval zmeny ako som to videl ked na screnshotoch ked som to hladal nete.
Nevím, jestli je to tvůj případ, ale musíš mít jednu z defaultnich témat a pak nastavení pod kolonkou denní tapeta.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 #277297  od Rogan28
 před 7 lety
maries píše:
Rogan28 píše:Ahoj mam mi max 3/32 miui 8.1.4.0 global stable a chcel by som sa spytat ohladne denej tapety na zamykacej obrazovke. Ked si ju chcem nastavit tak nemam tam ziadne moznosti ako nastavit aktualizaciu obrazkov respektive ani interval zmeny ako som to videl ked na screnshotoch ked som to hladal nete.
Nevím, jestli je to tvůj případ, ale musíš mít jednu z defaultnich témat a pak nastavení pod kolonkou denní tapeta.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
No problem nie je v tomto ja viem ako zapnut dennu tapetu len tam pri tom nemam ziadne moznosti ako aktualizovat obrazky a mozem si zvolit iba 10 predvolenych orazkov ktore tam su.
 #277493  od Alcest
 před 7 lety
Ahoj, na xiaomi.eu uz je stable rom pre redmi 4 prime 8.1.3.0, avsak china 8.1.2.0 bola pozastavena a china 8.1.3.0 este neni vonku(na stranke), viete vniest trocha svetla do toho chalani? Je to safe to use? Dik moc
 #277913  od Tibor1601
 před 7 lety
Zdravím chcem sa opytat cI je mozne nainstalovat update miui8 SK aj bez pomoci PC pretoze mi moj Mi Pad 2 nechce Komunikovat s Pc. Dakujem za odpoved.
 #278040  od duddi
 před 7 lety
mir. píše:
mir. píše:Zdravím, chlapi nevíte kde by mohl být problém?, měl jsem v telefonu Note 3 Pro (kenzo), android 5.1.1 nainstalovanou 8.0.1.0 cz/sk rom stable a chtěl jsem přejít na novou 8.1 cz/sk stable. Po instalaci nové romky z TWRP a obnovení do továrního nastavení se nemůžu proklikat úvodním nastavením, kde mi to zůstane viset na přihlášení do mi.účtu, neprojde zabezpečení zařízení, nejde se dostat na klávesnici, obrazovka zašedlá. Před instalací jsem byl přihlášen na mi.účet, vývoj povolen, ladění usb zapnuto, odemknutí OEM povoleno. Zpátky nahozena 8.0.1.0 cz/sk rom stable, protože jem se nemohl dostat do telefonu.
Edit: 1
Tak jsem postupně z 8.0.1.0 cz/sk rom, instaloval v. 8.0.4.0. a 8.0.5.0 cz/sk rom a problém je akorát u té 8.1.1.0 pravděpodobně nějaký bug. Při úvodním nastavení vyskakuje hláška - aplikace nastavení bohužel přestala pracovat a nejde se přihlásit k Mi. účtu, takže se nedostanu do telefonu na plochu. >:(

Tiež som skúšal tuto verziu na Redmi note 3 pro, a cele zle.... blblo to od zaciatku , na desiaty krat mi to povolilo prihlasenie pr prvom zapnuti, a potom furt "... prestala pracovat" a tak som musel prejst cely proce od unlocku a pod a dal som tam staru verziu 8.0.4.0 , aj ked by som android 6 a novu verziu privital, no zatial nefunguje spravne
 #278067  od mir.
 před 7 lety
duddi píše:
mir. píše:
mir. píše:Zdravím, chlapi nevíte kde by mohl být problém?, měl jsem v telefonu Note 3 Pro (kenzo), android 5.1.1 nainstalovanou 8.0.1.0 cz/sk rom stable a chtěl jsem přejít na novou 8.1 cz/sk stable. Po instalaci nové romky z TWRP a obnovení do továrního nastavení se nemůžu proklikat úvodním nastavením, kde mi to zůstane viset na přihlášení do mi.účtu, neprojde zabezpečení zařízení, nejde se dostat na klávesnici, obrazovka zašedlá. Před instalací jsem byl přihlášen na mi.účet, vývoj povolen, ladění usb zapnuto, odemknutí OEM povoleno. Zpátky nahozena 8.0.1.0 cz/sk rom stable, protože jem se nemohl dostat do telefonu.
Edit: 1
Tak jsem postupně z 8.0.1.0 cz/sk rom, instaloval v. 8.0.4.0. a 8.0.5.0 cz/sk rom a problém je akorát u té 8.1.1.0 pravděpodobně nějaký bug. Při úvodním nastavení vyskakuje hláška - aplikace nastavení bohužel přestala pracovat a nejde se přihlásit k Mi. účtu, takže se nedostanu do telefonu na plochu. >:(

Tiež som skúšal tuto verziu na Redmi note 3 pro, a cele zle.... blblo to od zaciatku , na desiaty krat mi to povolilo prihlasenie pr prvom zapnuti, a potom furt "... prestala pracovat" a tak som musel prejst cely proce od unlocku a pod a dal som tam staru verziu 8.0.4.0 , aj ked by som android 6 a novu verziu privital, no zatial nefunguje spravne
Nakonec jsem tam dal čínskou global 8.1.1.0 a telefon funguje, ale zamkl se mi bootloader a nejde odemknout >:( , mám podanou žádost tak uvidíme.
 #278499  od m_matousu
 před 7 lety
Dobrý den, právě jsem si přešla na telefonu Redmi 3 z MIUI 7 na 8, ale čínskou verzi, chci nahrát CZ/SK Rom 8.1., ale nějak mi to nejde, prohledávala jsem tady forum, co a jak. V mobilu mam momentálně verzi MIUI 8.1.|Stable 8.1.1.0 (LAICNDI), stáhl se mi nějaká další aktualizace v Updateru, zatim jsem Reboot nedala, nerada bych něco pokazila. Dívala jsem se tedy jak flashnout CZ Rom, jenže tady se nějak ztrácím a nevím co dělat, mohla bych poprosit o pomoct, jak dal? V MiFlash ukazuje "Název souboru nebo jmenovka svazku je nesprávná (0x8007007b: Open programmer "MPRG.hex")". A opravdu tady všemu nerozumím, tak se proto ptám ::)
 #278516  od damian_varan
 před 7 lety
Nazdár, chci se zeptat, instaloval jsem ROMku MIUI 8 a asi se mi to hryzlo v instalaci... :- nemůžu se dostat do TWRP , to se okamžitě resetuje a načítá se znovu, když chci zapnout tak neustále svítí logo MI, přes fastboot mi to vůbec nejde, přes MIflash mi to vyhazuje chybu..cannot recieve hello packet.. a nemám asi odemklý bootloader tak jsem to zkoušel přes ADB.. nevíte někdo co s tím ? Už 4 hodiny hledám příspěvky a nikde žádná rada..Děkuji moc
 #278549  od pajinek
 před 7 lety
V MiFlash ti to píše tuto chybu? To by mohlo být tím, že v cestě k fastboot ROM máš mezeru v souborovém systému na tvém PC. Fastboot ROM dej např. přímo do C:\
 #278798  od Ted
 před 7 lety
marmarko píše:PLS viete mi potvrdiť, že verzia pre Mi5 V8.1.7.0.NAACNDL je na Androide 7 už? Ďakujem
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #278799  od Ted
 před 7 lety
Ted píše:
marmarko píše:PLS viete mi potvrdiť, že verzia pre Mi5 V8.1.7.0.NAACNDL je na Androide 7 už? Ďakujem
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #278800  od marmarko
 před 7 lety
ďakujem :)

EDIT:

A máte ju niekto nahodenú? Sú tam problémy? Lebo momentálne mám devel, ale tam je GPS zlé, tak ak to zajtrajšia verzia nevyrieši, budem nútený ísť na stable.
 #278841  od Darei
 před 7 lety
marmarko píše:ďakujem :)

EDIT:

A máte ju niekto nahodenú? Sú tam problémy? Lebo momentálne mám devel, ale tam je GPS zlé, tak ak to zajtrajšia verzia nevyrieši, budem nútený ísť na stable.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #279047  od Darei
 před 7 lety
Tak ani 8.1.9.0. problem nevyriesila, skor zhorsila ... pokial sa neukaze 7.1.12 pouzitelnejsie, tak sa vraciam na poslednu stable postavenu na A6. Toto Xiaomi nezvladlo velmi ...
 #279153  od marositto
 před 7 lety
Asi blba otazka, nahodil som stable CZ/SK ale TWRP som neinstaloval cez Fastbook toolkit (nekopiroval som to tam) ale klikol som na TWRP a hned to nainstalovalo (objavilo sa mi to na displeji). ROM je zda sa v poriadku. Aky je rozdiel medzi tym, ked mi to aj tak funguje? Dik

Redmi Note 3 SE
 #279520  od radeonko
 před 7 lety
prosim vas ked stiahnem ROM tak tam mam scatter subor, ale ten mi nechce nacitat. chyba tam MT6795_Android_scatter ktory vo verzii 7.5 isiel
 #279643  od bobr12
 před 7 lety
Screenshot_2017-01-14-22-56-49-826_com.android.browser.png
co s tím?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #279660  od ingbrzy
 před 7 lety
bobr12 píše:
Screenshot_2017-01-14-22-56-49-826_com.android.browser.png
co s tím?
Najskôr ty povedz co si s tym robil..

~Tapatalk Mi5~
 #279662  od radeonko
 před 7 lety
V redmi note 3 hennessy download nieje správny scatter subor, autor prever to prosím!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 #279663  od ingbrzy
 před 7 lety
radeonko píše:V redmi note 3 hennessy download nieje správny scatter subor, autor prever to prosím!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Kde je problém? Daj sem log z TWRP..

~Tapatalk Mi5~
 #279665  od radeonko
 před 7 lety
ingbrzy píše:
radeonko píše:V redmi note 3 hennessy download nieje správny scatter subor, autor prever to prosím!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Kde je problém? Daj sem log z TWRP..

~Tapatalk Mi5~
Problém je že v download balíčku chyba klasický MT6575 Android scatter ako to bolo u verzie 7.5. V tomto balíčku čo ponukas je len scatter, ktorý keď nahadzujem do SP flash tool tak hádže error. Presnejšie tento (sp flash tool error 8417 the load scatter file is invalid)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 #279667  od ingbrzy
 před 7 lety
radeonko píše:
ingbrzy píše:
radeonko píše:V redmi note 3 hennessy download nieje správny scatter subor, autor prever to prosím!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Kde je problém? Daj sem log z TWRP..

~Tapatalk Mi5~
Problém je že v download balíčku chyba klasický MT6575 Android scatter ako to bolo u verzie 7.5. V tomto balíčku čo ponukas je len scatter, ktorý keď nahadzujem do SP flash tool tak hádže error. Presnejšie tento (sp flash tool error 8417 the load scatter file is invalid)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Tato ROM sa instaluje cez TWRP... Postupuj podla navodu...

~Tapatalk Mi5~
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat