[nikel]
 #299513  od xkosj26
 před 7 lety
Zdravím,

koupil jsem si z Číny Note 4 MTK. Přišel z tou neoficiální Global ROMkou 8.0.5.0.0, která prý má pár problémů a nejde z ní updatovat přes OTA. Tak jsem se tam snažil dát oficiální ROM. Našel jsem návod na ofic. MIUI fóru, vše šlo v pohodě, SP tool ukázal OK, ale po zapnutí je telefon v bootloopu. Vyzkoušel jsem všechno možné - různě zaklikat preloader, boot, system, vyměnit cust.img, ofic. China Developer, Stable, Global Stable ROM... Vždy SP flash tool dojede do konce s OK. A pořád bootloop... Už si s tím nevím rady.

Dělám to na notebooku s Win 10 (64bit), SP tools v5.1620 i 1632. Jediné co mě napadlo je to zkusit na Win 7, ale ty v tuto chvíli nemám k dispozici. (S flashováním Xiaomi telefonů mám mnoho zkušeností).

Nevíte někdo co s tím? Případně někdo z Prahy, kdo by byl ochoten pomoci (i za menší odměnu).
 #299765  od Traged
 před 7 lety
a dal jsi tam romku pro nikel?
krok za krokem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #299862  od xkosj26
 před 7 lety
Traged píše:a dal jsi tam romku pro nikel?
krok za krokem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ano, přesně podle tohoto návodu (mimo jiné) jsem postupoval.
 #299907  od Traged
 před 7 lety
tak flešni jenom system .

jaký je název toho souboru který jsi stahoval?
 #299989  od xkosj26
 před 7 lety
Traged píše:tak flešni jenom system .

jaký je název toho souboru který jsi stahoval?
nikel_global_images_V8.1.7.0.MBFMIDI_20170308.0000.00_6.0_global

Předtím jsem zkoušel i předchozí 8.0.4.0. Pořád to nejde.

Je zajímavé, že tady mám ještě druhý Note 4 MTK s neofic. ROMkou 8.0.5.0.0 a tam jsem rovnou zkusil ten návod výše a to fungovalo. U toho prvního jsem asi něco udělal špatně hned na začátku a od té doby je v bootloopu a žádné návody nefungují.
 #299997  od Traged
 před 7 lety
no neco bych ti poradil, ale pak uz to nikdo neda dohromady. takze ti doporucim reklamaci.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat