#30286  od RoSi
 před 10 lety
Tak, uz mi pretekaju nervy :-( Skusim este HM2013023_3.11.29 a wipe/factory :(
Přílohy
Screenshot_2013-12-16-20-42-24.png
 #30305  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Mne fotak isiel v pohode az pokym som ho neprepol na kameru. Pri prvom spusteni vypisuje ze mam Mi2 a ci chcem pouzit ukladanie polohy  :o. Nie su tam nahodou drivre na fotak z MI2? IngBrzi urcite vie ktore subory mozno staci skopirovat ... Skoncil som s rovnakou chybou. Asi davam staru 3.11.29 spat.  :-\ Pocasie mi ide s Weather BZ. Ono tam treba doinstalovat ten Dummy widget a prepnut to v menu na MIUI 5. Skor ma stve ten fotak. Ta optimalizacia je super. Chcel som skusit nahravanie videa ci seka zvuk no ani som sa tam nedostal  >:( Po zajtra skusil nainstalovat Logcat a poslat vypis sem a na oficialne forum .
Naposledy upravil(a) Sonic1SVK dne 16 Pro 2013, 23:09, celkem upraveno 1 x.
 #30308  od RoSi
 před 10 lety
Uspesne hlasim, ze v  HM2013023_3.11.29 problem s 911 BUG, vyberu LED az na Yellow dokonca i Yellow,  fotakom a praskanim pri nahravani videa su odstranene. Momentalne pre Hongmi WCDMA odporucam prave tuto ROM. Samozrejme doporucujem wipe/factory a ja som dal aj wipe cache, aj ked neviem, ze co to spravi... :)
Naposledy upravil(a) RoSi dne 17 Pro 2013, 11:02, celkem upraveno 1 x.
 #30309  od Sonic1SVK
 před 10 lety
No na to ze tu ROMku robili dva dni ju mohli otestovat. Ach jaj zase downgrade  :) Mimochodom reportol som to na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť s tvojimi screenshotmi. Snad ti to nebude vadit  ;)
 #30313  od RoSi
 před 10 lety
Taku vec sa ani nepytaj! Jasne, ze nie!
 #30340  od ingbrzy
 před 10 lety
[quote="RoSi"]
Bohuzial ani v tejto ROM nebol opraveny "911 BUG" (Ak niekto vola z cisla, kde je predvolba 911 ako napr. slovensky T-Mobile, tak ukaze ze vola "Emergency Call" a neda sa to zdvihnut. To iste vypise, ked zavolate na take cislo napr. +421 911 000000 - vymyslene)

Takisto pretrvava problem z 3.11.29, kde sa neda vybrat ina farba LED ako ta, co je predvolena:
- Calls = Yellow (v 3.11.29 taktiez Blue)
- Messages, Notifications = Blue

Pri pokuse vybrat novu farbu len napise "Unfortunately, settings has stopped." a tlacitka "Report to MIUI" a "Close" (tusim)

Ma nejaky zmysel to reportovat, stara sa niekto o tie reporty? 

Telefon mam nastaveny v anglickom jazyku (ako na veskerej elektronike, co pouzivam)
[/quote]

je tento 911 bug aj v stable verzii..?
 #30364  od RoSi
 před 10 lety
No pokial HM2013023_3.11.29 stable je, tak ano, 911 BUG bol opraveny.

Takisto bol odstraneny BUG LED diody (funguju vsetky! farby a to: blue, red, yellow, green, cyan, white, violet)

Takisto kamera nema problem (vid vyssie).
 #30384  od Satrej
 před 10 lety
Sakra nebyly před aktualizaci v nastaveni LED čtyři položky? Teď tam mam tři. Nejsem si tim jisty. Obrázek

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #30385  od dudilek
 před 10 lety
Nie už dlho je to tak ako to máš na obrázku

odoslané z mobilu
Naposledy upravil(a) dudilek dne 17 Pro 2013, 13:21, celkem upraveno 1 x.
 #30386  od Satrej
 před 10 lety
OK díky, mám tel. dva týdny , nebyl jsem si jistý , zdálo se mi že tam bylo ještě OZNAMENI
 #30387  od RoSi
 před 10 lety
Hongmi WCDMA a mi2 s 3.12.13 multi od miuiandroid presne taketo iste moznosti v LED.
 #30389  od Frenza
 před 10 lety
S3 má k těm 3 věcem pod "Blikat kontrolkou oznámení" ke každý navíc frekvenci blikání, ale teď mě napadá, že je to možná jiným kernelem...
 #30390  od RoSi
 před 10 lety
Hm, to bo bola zaujimava volba - frekvencia blikania!
 #30396  od Satrej
 před 10 lety
Fakt se mi zdá že tam bylo ještě před 14 dny i Oznámení ale možná se fakt pletu.
 #30413  od RoSi
 před 10 lety
Tak, ako napisal ingbrzy (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť - dufam, ze nevadi, ze som to sem uviedol...), tyzdnove ROM pre Hongmi su pozastavene, nakolko este maju hodne chyb.
Zostava len dufat, ze budu coskoro obnovene.
 #30415  od ingbrzy
 před 10 lety
Obnovene budu az ked ich zacne oficiálne vydavat Xiaomi... Do terqz ich vydaval jeden cinsky vyvojar ktory ale WCDMA verziu nepouziva..  Len TD... 

~Tapatalk 4~
 #30418  od RoSi
 před 10 lety
Vieme nejaky hruby odhad, ze kedy by ich mohlo zacat vydavat Xiaomi?
 #30424  od pauco
 před 10 lety
moj nazor je taky, ze je lepsie mat stabilnu a otestovanu oficialnu verziu raz za 1-2mesiace nez vydavat poriadne neotestovane a zabugovane verzie kazdy tyzden. navyse od cloveka ktory nie je schopny reagovat na pripadne bugs kedze nema WCDMA. situacia by sa samozrejme zmenila pokial by do tyzdnoveho rytmusu nabehol xiaomi.
 #30430  od bolek
 před 10 lety
[quote="RoSi"]
No pokial HM2013023_3.11.29 stable je, tak ano, 911 BUG bol opraveny.

Takisto bol odstraneny BUG LED diody (funguju vsetky! farby a to: blue, red, yellow, green, cyan, white, violet)

Takisto kamera nema problem (vid vyssie).
[/quote]

pockej, HM2013023_3.11.29 je DEV verze, ne? Takze v teto verzi (odkud jsi prosimte stahoval? ) jsou odstraneny bugy s 911, lupajicim zvukem a fotakem? Co bug pri pouziti PIN na obou SIMkach, kdy se po startu telefonu objevi vyzva pro zadani PINu jen u karty SIM1?
 #30432  od RoSi
 před 10 lety
Ja som sa uz opakovane pytal, ze co je vlastne HM2013023_3.11.29 za verziu. Nedostal som odpoved. Jedine viem, ze bola vydana namiesto 3.12.6. Ale podstatne je to, ze ano, vsetky Tebou spominane chyby su v nej odstranene, az na PIN na oboch SIM. To som neskusal .. ale skusim a dam report. Ja som to stiahol z Megaupload, link mi daval ingbrzy sem: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vyrazne doporucujem prechod na tuto ROM spolu s WIPE/FACTORY RESET
Tyzdenne verzie boli pozastavene, z vyssie uvedeneho dovodu.
Naposledy upravil(a) RoSi dne 17 Pro 2013, 19:17, celkem upraveno 1 x.
 #30433  od ingbrzy
 před 10 lety
je to uniknuta dev (tyzdnova) verzia od Xiaomi... :)
 #30434  od RoSi
 před 10 lety
Super uber cool :-)
 #30435  od bolek
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
je to uniknuta dev (tyzdnova) verzia od Xiaomi... :)
[/quote]
takze pokud bych prechazel z 13.11.22 , tak Wipe delat nemusim, ne? Predpokladam, ze kdyz je to unikla dev, tak root ma?
 #30436  od bolek
 před 10 lety
RoSi - Diky za info!!
 #30437  od RoSi
 před 10 lety
Ja som prechod z V6W_3.11.29 na HM2013023_3.11.29 bez WIPE/FACTORY neriskoval - uzil som si dost s DEV verziami.
No mozes skusit klasika cez CWM updatnut aj bez WIPE/FACTORY, ale ak by nenabootoval/robilo to problemy tak az potom.
Kazdopadne si to zozalohuj, a mas po starostiach.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat