#4001  od ingbrzy
 před 11 lety
MIUIv5 3.5.24 OFFICIAL CZ SK

Xiaomi Mi2
Xiaomi Mi2S
Xiaomi Mi2A


DOWNLOAD
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Mirror - Xiaomi Mi2 a Mi2S :)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Torrent
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Instalacia cez aplikaciu Aktualizacia (Updater)

FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy Note 2
HTC One X


DOWNLOAD
- najskor nainstalovat zakladnu anglicku ROM Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Potom language pack s CZ SK Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- REBOOT
- Gapps (novy mensi balicek) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Torrent
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


Nezabudnite, ze OTA mozte ziskat aj cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť automaticky priamo v telefone.... :)
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 26 Kvě 2013, 14:47, celkem upraveno 1 x.
 #4010  od mar72
 před 11 lety
MiUi v5 - 3.5.24  (Můj mirror na MEGA, ke stažení doporučuji používat Chrome)

Xiaomi MI-2/MI-2S

Download:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
MD5 : 5842a5f797ca7b506fc5c27ef195e626
 #4012  od MiroSVK
 před 11 lety
Dá sa niekde  goo zistiť stav sťahovania ? pretože píše len "downloading" a neviem či to mám radšej cez pc stiahnuť či to nejde nejak pomaly, ďakujem.
 #4014  od ingbrzy
 před 11 lety
stiahni roletku a tam je stav kolko stiahlo...
 #4017  od MiroSVK
 před 11 lety
No ved to som myslel, v roletke bolo len downloading ale uz sa to pohlo o par milimetrov ale kazdopadne ak to pojde takou rychlostou dalej tak to budem stahovat do zajtra a pritom mam 5 MB/s internet. Na nejaky lepsi server by sa to nedalo dat v tom goo ?
 #4019  od ingbrzy
 před 11 lety
GooManager vyuziva dalsich 5 serverov goo.im... kludne si stiahni manualne z mirror ak ti to ide pomaly...
 #4057  od Peppap
 před 11 lety
Ahoj, prosba ráno jsem si stáhl přes Goomanager novou verzi  po instalaci mám zase vše v AJ a občas se vyskytne rozsypaný čaj. Bohužel v nastavení není CZ. Co tedy přesně stáhnout normálně do PC?
A druhá věc: staré instalace normálně jen smažu celou složku?
Děkuji
 #4059  od kubicek10
 před 11 lety
Ohromně jsi mně po ránu pobavil. I žena se ještě  směje. Když už přispíváš do tohoto tématu, co kdyby sis ho přečetl. Odkaz na stažení je o pár příspěvků výše.
 #4061  od Peppap
 před 11 lety
JJ, to i já se teď pobavil sám nad sebou, ale možná mě kopněte. Tu starou složky asi můžu smazat, mám tam totiž složku miuiandroid_lang_aries-3.5.17
 #4063  od ingbrzy
 před 11 lety
mas tam zip a nie zlozku.. ano ten stary mozes zmazat...
 #4064  od Peppap
 před 11 lety
No mě se tam podařila udělat tato složka o velikosti cca 62MB
Není to záloha systému?
 #4066  od DaliborFM
 před 11 lety
Mel bych dotaz. Nahrazuje se v nove aktualiza aplikace Google Talk na Hangouts?
Hangouts ja osobne povazuji za totalni omyl.
 #4073  od petrik
 před 11 lety
:) Pro všechny co chtějí zpět Talk.apk, aktivní ikony a upravený zvuk - hlasitější a s lepší dynamikou pro sluchátka jsem romku upravil a vyndal mimo jiné i MIUIStats.apk.
Zvuk si nastavte podle obrázků zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ROM už obsahuje soubory nic nikam nekopírujte jen nastavte...musíte být ale přihlášeni
Na Mi2 odzkoušeno - funguje
ROM Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak enjoy  :) ;)
Naposledy upravil(a) petrik dne 29 Kvě 2013, 13:06, celkem upraveno 1 x.
 #4077  od catar84
 před 11 lety
mam problem. chcel som si nainstalovat novu verziu, skopirujem subor do telefonu,otvorim ¨Aktualizacia¨ -> MENU - Vybrat ZIP s novou verziou MIUI a chce odomna nainstalovat spravcu suborov,
povodneho spravcu som odinstaloval a nahodil tam ES file explorer, musim mat toho povodneho alebo nejakeho ineho mam skusit?
 #4078  od ingbrzy
 před 11 lety
Musis mat ten povodny a vyber zip v nom...
 #4079  od petrik
 před 11 lety
:) tady máš původní apku tak zkus..asi ES Explorer nemáš označený jako systémovou apku...nebo to v něm nejde
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) petrik dne 25 Kvě 2013, 15:39, celkem upraveno 1 x.
 #4080  od catar84
 před 11 lety
diki za tu app-ku, ale neda sa mi to nainstalovat, vobec netusim co s tym moze byt

edit: problem vyrieseny, premenovana nova aktualizacia na update.zip a nainstalovane z recovery
Naposledy upravil(a) catar84 dne 25 Kvě 2013, 16:10, celkem upraveno 1 x.
 #4102  od DaliborFM
 před 11 lety
Ahoj,  řeším takovou záhadu.  Po aktualizaci se mi ztratily všechny fotky z adresáře camera,  kromě dvou,  které jsem fotil dneska.  Nevíte co se mohlo stát? Nesetkali jste se s tim už někdy?
 #4113  od XedqR
 před 11 lety
Zdravím..mám taký problém..ako som flashol nový update, tak keď napojím phone k dátovému káblu a k počítaču, tak mi nevyhodí na výber úložisko ako tomu bolo doteraz.. len prenos Multimediálne súbory alebo fotoaparát..neviete nejako poradiť? phone mám sgs2 díky!
.. a ešte robí jednu vec tento nový update a to, že vždy keď odblokujem phone, tak mi napíše, že = nie je možné sa pripojiť k serveri = k akému? doteraz mi to nerobilo :/ díky keby niekto vedel čo s tým..
Naposledy upravil(a) XedqR dne 26 Kvě 2013, 11:59, celkem upraveno 1 x.
 #4154  od scarfa
 před 11 lety
Zdravim .. zrovna jsem se rozhodl ze si tuto rom nahraju na odzkouseni, ale na goo nejdou servery a tak nemohu stáhnout češtinu ani gapps .. nemá to někdo v pc a nenahrál to někam ? Díky moc. Jsem nedočkavej :)
 #4155  od ingbrzy
 před 11 lety
vsetky ROM su uz nahrane na mega.co.nz... gapps Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #4158  od ingbrzy
 před 11 lety
V prvom poste mas linky
 #4160  od scarfa
 před 11 lety
instaluju z recovery zakladni rom miui a napsalo mi to

E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed .. co je špatně ? :/
 #4161  od ingbrzy
 před 11 lety
Zle je uz len to,  ze tu nikto netusi aky mas telefon a ktory zip si stiahol...

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat