#4162  od scarfa
 před 11 lety
[quote="ingbrzy"]
Zle je uz len to,  ze tu nikto netusi aky mas telefon a ktory zip si stiahol...
[/quote] Telefon mám napsanej pod nickem - Galaxy S3. Stáhl jsem ten oficiální pack miuiandroid_m0_jb-3.5.24. Šel jsem do recovery dal nahrat z SD karty a asi v půlce mi to napíše ty errory .. mám to zkusit nahrát přes odin ?
 #4163  od ingbrzy
 před 11 lety
Zip je ok...?  Skus ho otvorit vo winrar...
 #4164  od scarfa
 před 11 lety
vše normální .. otevřu a žádnou chybu nehlásí .. teď mám základní rom od samsungu (4.1.2) s rootem.
 #4165  od ingbrzy
 před 11 lety
Mas TWRP alebo CWM..?
 #4166  od scarfa
 před 11 lety
popravdě .. nevim .. Android system recovery .. uplny zaklad. nový recovery jsem nenahraval
 #4167  od ingbrzy
 před 11 lety
Nahraj CWM... Az potom mozes instalovat MIUI...
 #4168  od loksa
 před 11 lety
ahojte, mam taky problem, rad by som si stiahol z pc update: miuiandroid_lang_aries-3.5.24 do mojho Xiaomi Mi2, bohuzial ked pripojim usb do mojho pc s win XP, nevidim na pc disk mojho phonu. Automaticka instalacia nefunguje, ani ked kliknem na mobile - pomoc, ani to nepomaha, da sa s tym nieco robit? diki moc za radu
 #4169  od ingbrzy
 před 11 lety
XP este nepoznal MTP protokol.. 
Nainstaluj tento driver
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #4170  od Cider
 před 11 lety
Možná budu za blbce, ale obsahuje to Google Play, nebo ho musím stáhnout? :)
 #4171  od ingbrzy
 před 11 lety
Gapps = Google Apps - Google Play...
 #4172  od scarfa
 před 11 lety
[quote="ingbrzy"]
Nahraj CWM... Az potom mozes instalovat MIUI...
[/quote]Stáhl jsem ROM Manager a dal Flash CWM - nainstaloval jsem ji. Šel do recovery a dal nainstalovat z ext. sd karty .. nejdriv zakladni balicek .. pak lang pack .. poté jsem dal reboot a pak doinstaloval Gapps ale pri rebootu se mi zobrazuje pouze logo Xiaomi.com.
 #4173  od ingbrzy
 před 11 lety
Urob full wipe...
 #4174  od XedqR
 před 11 lety
môžem sa spýtať na tú odpoveď ? že prečo keď pripojím phone ku kompu mi zrazu nehádže na výber úložisko ako tomu bolo doteraz, ale hneď mi napája phone buď ako multimedialne alebo fotoaparat? .. nemá niekto taký istý problém? mám sgs2 díkes
 #4175  od Cider
 před 11 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Takže například tady?Škoda, že to tam nedáváte rovnou. :)
 #4176  od ingbrzy
 před 11 lety
Cider

Nainstaluj gapps..  Vsetko je v prvom prispevku...
 #4178  od loksa
 před 11 lety
[quote="ingbrzy"]
XP este nepoznal MTP protokol.. 
Nainstaluj tento driver
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[/quote]



link nefunguje, skusal som instalovat nejaky mi flash, ako som to nainstaloval, tak mozem iba fotky prezerat z mobilu (xiaomi mi2), ale ked prepnem na subory, nic sa nedeje
 #4179  od ingbrzy
 před 11 lety
link funguje bez problemov..

ale tu mas este reupload.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #4181  od XedqR
 před 11 lety
sgs2 nejde mi úložisko.. tak isto ako píše nado mnou týpek..len prezerať fotky a multimediálne kopírovanie,ale to nejde..kde je chýba?
 #4183  od ingbrzy
 před 11 lety
Android 4.1.2 pre i9100 uz nepodporuje UMS (USB Mass Storage)... v podstate to Android nepodporuje uz od 4.0 ale Samsung to do 4.0 este dal...
no do 4.1.2 to uz nedavali vobec a podporuje len MTP (Media Transfer Protocol) a PTP (Picture Transfer Protocol)... tak ako to urobil s S3 a S4...
Takze nie je to bug MIUI ale vlastnost ROM od Samsungu...
 #4188  od loksa
 před 11 lety
[quote="ingbrzy"]
link funguje bez problemov..

ale tu mas este reupload.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[/quote]


Nainstaloval som to do mojho pc s XPckom a stale mi nejde ulozisko, nemal som to nahodou nainstalovat do xiaomi?:D
 #4190  od ingbrzy
 před 11 lety
tak pouzi FTP... alebo airdroid...
 #4193  od XedqR
 před 11 lety
ďakujem idem skúsiť a len k tomu skúšal som iné Rom Jelly Beam a tam stačilo to dať pomôcky usb a išlo to.. díkes
 #4243  od Parek
 před 11 lety
Ahoj po dlouhé době jsem opět přehodil ze Cyanogen Modu na MIUI a jsem mile překvapen z dalšího velkého posunu vpřed a z pěkného překladu.  :)
Ale narazil jsem na problémy.
1. Když mi přijde zpráva na Facebook, tak mi nefunguje notifikace. Mám nainstalovaný Facebook i Messenger, ale o příchodu zprávy nevím. Také nefunguje ta "kulička" s fotkou, která nově vyskakuje při komunikaci pro lepší přístup k chatu. Nedá se s tím něco udělat? Mám to tam zatím od odpoledne, tak nevím, jak jsou na tom ostatní aplikace.

2. Nainstaloval jsem si Nova Laucher, ale nejde mi do něho přidat žádný widget na plochu. Při pokusu o to mi napíše : Nastavení se zastavila.

Jedu na SGSII. Díky za radu.  :)
 #4246  od ingbrzy
 před 11 lety
Pre Facebook povol vyskakovacie okna.. A NOVA zmen na systemovu app cez titanium backup...

~Tapatalk 4~
 #4258  od muhaha
 před 11 lety
Potřeboval bych poradit , jaký kernel zvolit pro SGS2,  Dorimanx 9.24(JB CM/AOKP MALI V2 ONLY! !NO ICS/JB STOCK SUPPORT! Kernels List!), nebo Dorimanx 8.24(JB MALI V2 + JB SAMMY Kernels List!) ? Díky

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat