[Smartwatch 2nd gen]
 #360027  od pmejsik
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Obrázek
Vše funguje, i v češtině :wink:
Wow ...tak gratuluju! ...jen pro zajímavost Moravany u Holic nebo u Brna ;o)
Takže už i čeština jde sehnat? Můžu tě poprosit o nějakej odkaz na návod s tou češtinou (jestli existuje) a zvládnu to, i když jsem nikdy nic podobnýho nedělal? Díky
 #360040  od Shaman
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zdravim, da sa nahrat do tychto hodiniek aj navigacia napr.GOOGLE maps alebo daka ina ktora by sa dala pouzit s offline mapami?


pak už jen zaguglj
8605 se to líbí
 #360042  od petr4312
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Obrázek
Vše funguje, i v češtině :wink:
Wow ...tak gratuluju! ...jen pro zajímavost Moravany u Holic nebo u Brna ;o)
Takže už i čeština jde sehnat? Můžu tě poprosit o nějakej odkaz na návod s tou češtinou (jestli existuje) a zvládnu to, i když jsem nikdy nic podobnýho nedělal? Díky
U Brna :wink: , poslední verze ke stáhnutí na xda a postupu je stejný jako u amazfit 1 i na youtube je postup :wink:
 #360241  od Havran666
 před 6 lety
dneska jsem vyzkousel US ROM, bohužel hodinky mi neustale zamrzaly, takže jsem se vratil k čínké ROM Version 2.0.11.1 kde je i větší část přeložena do čestiny. tzn zpět nahrát do telefonu čínskou verzi Amazfit.
Vše za pomoci dávkového souboru Aktualizovat z tohoto fóra (díky moc tvůrcum funguje výborně )
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
jinak návod jak postupovat je na youtube

pmejsik se to líbí
 #360420  od martinh22
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ten odkaz s nějakým návodem by se doopravdy hodil :) a úplně nejlepší by bylo kdyby jsi chtěl udělat video o nainstalování češtiny.
až dorazí hodinky tak dám postup :-B
pmejsik se to líbí
 #360538  od Heso
 před 6 lety
zdravím vie sa mi ozvať prosím vás niekto kto má amazfity 2 (ideálne čínsku verziu) a používa ich s iphonom??
Mám problem ohladne stravy nejak mi nefunguje návod na sparovanie s čínskou verziou a nasledne preinštalovanie appky z nášho appstoru. + nejake ďalšie otázky by som mal
 #360598  od Zall
 před 6 lety
Zdravím, mám problém hodiny sparovat s telefónom. App mám stiahnutu, hodiny zapnem, ukáže sa qr kód, kód prečíta ale napíše pairing failed a napíše, nech si stiahnem app z čínskej stránky. Nejaké rady? Ďakujem
 #360600  od MistrYpsilon
 před 6 lety
Kdokoliv má jakékoliv problémy, rád od něho hodinky koupím :))))

Odesláno z mého ONEPLUS 5

 #360612  od kali845
 před 6 lety
Čau kluci, tady maté odkazy na koupi hodinek:

u tohohle odkazu prodejce má napsáno že deklaruje cenu 20 dolaru, takže se neplatí celní poplatky

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

nebo u tohohle prodejce který posílá přes Nizozemsko

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #360616  od MistrYpsilon
 před 6 lety
Já už je mam davno objednaný asi 3 týdny jen jsem nedockavej :))) vzal jsem je právě přes Ali přes Xiaomi Online Store

Odesláno z mého ONEPLUS 5

 #360683  od Pavel Lepieš
 před 6 lety
Dobry den po zapnuti hodiniek mi dalo qr kod a ked ich chcem sparovat s mobilom vypisuje mi cannot pairing amazfit watch please go chinese mainland app store to download amzfit watch app, tu pravdaze mam aj som skusal preinstalovat a stale to vypisuje a nechce mi mobil sparovat tym padom sa nepohnem ani s hodinkami dalej ked tam furt svieti qr kod, hodinky mi dosli z gearbestu, ocenil by som pomoc co dalej som zufaly

edit: kolbenak dakujem za pomoc uz to frci
Naposledy upravil(a) Pavel Lepieš dne 23 Bře 2018, 18:35, celkem upraveno 1 x.
 #360687  od kolbenak
 před 6 lety
Tak hodinky objednávané v pondělí ze Španělska, dnes v pátek dorazili. Teď čekám na kód k odemknutí Obrázek. Jinak ochranné sklo z Pace 1 je menší a asi to nebude vypadat úplně idealně.

Pavel Lepieš: o pár příspěvků výš je odkaz, kde si máš apku stáhnout. Teď jsem to dělal.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Edit: tak to sklo z Pace 1 tam stejne nejde, protoze je sklo na 2 vypouklé.


Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk



 #360723  od petr4312
 před 6 lety
Sparovani Iphone s apkou amazfit je nutné přepnout Iphone na čínskou lokalizaci v nastavení a pak stáhnout amazfit, pak uz by to mělo frcet a po sparovani a preinstalovani se muže telefon přepnout zpět na českou lokalizaci a mělo by to frcet, aspoň mne to frčí 😀
 #360738  od kolbenak
 před 6 lety
Tak hodinky jsou v češtině, nainstalována Amazfit Watch 2.3.0 vše je v pohodě. Jen mě zajímá kde nastavím notifikace whatsapp, bluemail a sms. V apce mám pouze Amazfit watch, Gboard,Mi Fit, Nova rozhraní, Parael space. Díky

Edit: nastaveno.
 #360812  od Papulaa
 před 6 lety
Ahojte chcem si kupit stratosky no neviem ci mam zobrat CN verziu alebo ENG Pri tej CN nebude niekedy v buducnosti problem s aktualizaciami ked tam nahodim inu verziu ako cinsku ? Rozmyslam ci zoberem CN verziu zo spanielska alebo ENG z ciny
 #360813  od Heso
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Sparovani Iphone s apkou amazfit je nutné přepnout Iphone na čínskou lokalizaci v nastavení a pak stáhnout amazfit, pak uz by to mělo frcet a po sparovani a preinstalovani se muže telefon přepnout zpět na českou lokalizaci a mělo by to frcet, aspoň mne to frčí 😀
nooo tak som to skúšal ale bez úspechu čiže bud vynechávam nejaký podstatný krok alebo neviem, pretože takto som to spravil ale ako si vyvolam QR kod a naskenujem ho s appkou stiahnutou už so slovenskou loalizáciou tak mi tam vyskočí: "Scan failed ... pliease scan the QR code on the amazfit watch"

neviem či môže mať stým niečo aj ROM ale preistotu mám : 2.0.11.1 a model hodiniek A1609
 #360862  od tata73
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ahojte chcem si kupit stratosky no neviem ci mam zobrat CN verziu alebo ENG Pri tej CN nebude niekedy v buducnosti problem s aktualizaciami ked tam nahodim inu verziu ako cinsku ? Rozmyslam ci zoberem CN verziu zo spanielska alebo ENG z ciny
Ve finále je to jedno když tam nahraješ jinou RoM . Cz/SK Rom se dělá pro obě verze hodinek .
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 50

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat